Mattel i Benito Santos wydadzą specjalną edycję Barbie na Dzień Zmarłych


i Meksykanin, , wydadzą specjalną edycję w tradycyjnym Dniu Zmarłych, ubrani w bardzo oryginalny i reprezentacyjny strój na tę uroczystość


Słynna   ma niespodziankę dla wszystkich meksykańskich fanów, ponieważ firma zabawkarska  i meksykański projektant  wyprodukują specjalną edycję w tradycyjny (), ubraną w bardzo oryginalny i reprezentacyjny kostium z tej uroczystości.

Ta została zaprojektowana przez meksykańskiego projektanta, który postanowił nadać jej bardzo znaczący akcent, ponieważ będzie ubrana w typowy garnitur charro, oprócz tradycyjnego makijażu catriny. 

Pochodzący z Tepehuaje de Morelos Jalisco Benito Santos za pośrednictwem swojego konta na Instagramie ogłosił tę wiadomość, publikując kilka zdjęć, na których pojawia się obok słynnej lalki Barbie. W innej publikacji wyjaśnił każdy szczegół garderoby Barbie, która nosi typowe stroje ze stanu Jalisco i oczywiście charakterystyczny dla kultury Dnia Zmarłych. 


MATTEL

„Posągowa czarna sukienka lalki Barbie inspirowana jest bogatą kulturową tradycją kostiumów charro. Ozdobne, białe i szkarłatne hafty są widoczne wzdłuż dramatycznej sylwetki sukienki, w tym warstwowego dołu o kroju syreny. Strój podkreśla przycięta bolerko, czerwona muszka i nakrycie głowy inspirowane wakacjami” – czytamy w poście. 

Kiedy specjalna edycja Barbie trafi do sprzedaży?

Benito Santos zapowiedział, że ta specjalna edycja Barbie trafi do sprzedaży 8 września, a będzie sprzedawana wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki w Stanach Zjednoczonych , podkreślając, że będzie to tylko jedna na osobę. 

Do 9 września będzie w sprzedaży na całym świecie.

Cena specjalnej edycji Barbie będzie kosztować dwa tysiące meksykańskich pesos (100 dolarów).


Udostępnij

Zostaw odpowiedź