Mañana es hoy: obsada i data premiery hiszpańskiego filmu Amazon


Pierwszym oryginalnym hiszpańskim filmem na jest komedia Nacho G. Velilli. Powiemy Ci wszystkie informacje na temat


Hiszpańskie kino zawsze stawiało na gatunek, w którym odcisnęło swoje piętno, czyli komedie. Co roku w kasach tego kraju znajduje się kilka humorystycznych premier, zarówno rodzinnych, jak i bardziej dorosłych, które zdołają wciągnąć publiczność do kin. Trzeba jednak przyznać, że docierają również do platform. W rzeczywistości jest coraz więcej hiszpańskich premier u różnych dostawców transmisji strumieniowych, a   nie może być w tyle. Dlatego kolejny hiszpański projekt będzie projektem pionierskim.   to pierwszy oryginalny hiszpański Amazona.

Atresmedia cine i Aparte Films produkują ten dla  Nacho G. Velilla  reżysera Buscando el norte, Anclados, Aída czy 7 vidas. Spotkamy w nim rodzinę Gaspar, która latem 1991 roku rozpoczyna wakacje na plaży. Po kłótni z ojcem nastoletnia córka Lucía postanawia uciec ze swoim chłopakiem. Burza elektryczna zabiera resztę rodziny na pokład roweru wodnego, a kiedy udaje im się wrócić na wybrzeże, odkrywają, że podróżowali do 2022 roku! Odkrywają szaloną przyszłość pełną smartfonów, selfie i trapowej muzyki. Czy powrócą do spokojnych lat dziewięćdziesiątych?


Mañana es hoy : kolejnego hiszpańskiego filmu tym razem na Amazon Prime Video

Mądrze wykorzystana przesłanka podróży w czasie może zagwarantować dynamiczny scenariusz pełen gagów, ale patrząc na wybory obsadowe, można się spodziewać, że komediowa wypłacalność Mañana es hoy będzie jeszcze większa. Amazon Prime Video zdołało zgromadzić w tym filmie to, co najlepsze w branży komediowej, którego premiera zaplanowana jest na koniec 2022 roku.

W obsadzie znajdują się:  Javier Gutiérrez (Vergüenza, Reyes de la noche), Carmen Machi (Amor de madre, 30 monedas), Silvia Abril (LOL: si te ríes pierdes, Señor, dame paciencia) Pepón Nieto (Los hombres de Paco, 30 monedas). Razem z nimi możemy zobaczyć takich asrtystów jak: Natalia Agüero Avecilla (A 1000 km de la Navidad, La noche más larga), Asier Ricarte, Carla Díaz, Antonia San Juan czy Marta Fernández Muro.

Oprócz komediowego tonu, Mañana es hoy, to wciąż film science fiction, w którym znajdzie się również thriller, zakładając innowację w stylu Velilli, wywodzącą się z czystej komedii, kina familijnego i ogólnego serialu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź