Lali skupia uwagę wraz z postępem swojej nowej serii


Argentyńska piosenkarka i aktorka zagra w , serialu opartym na książce Tamary Tenembaum


Kariera piosenkarki i aktorki  Esposito wydaje się nie mieć końca. Jej sukcesy nie przestają przychodzić na płaszczyźnie muzycznej, gdzie bilety na koncerty są wyprzedawane.

Ale ponadto wieloaspektowa aktorka nadal rozwija swoją karierę aktorską. Przypomnijmy, że była jedną z bohaterek popularnego serialu Netflix, Sky Rojo. Teraz nadszedł czas na udział po drugiej stronie platform, ponieważ zagra w , ekskluzywnej serii , która będzie miała premierę na platformie, . 

Oparty na powieści pisarki Tamary Tenembaum El fin del amor, querer y coger, dostosowany do scenariusza Tamary i samej Eriki Halvorsen, serial będzie opowiadał o życiu młodej kobiety wychowanej w ortodoksyjnej rodzinie żydowskiej. Jednak ograniczenia jej życia grają przeciwko jej interesom i buntuje się przeciwko wszystkiemu co narzucono, co zabiera ją w miejsca, w których nie jest pewna, czy czuje się dobrze. Autorka powieści jest znanym pisarzem i filozofem w Argentynie, z bystrym i interesującym spojrzeniem na pragnienia i wyrażenia siebie we współczesnym społeczeństwie. Chociaż nie oczekuje się, że będzie to bardzo głęboka adaptacja powieści, oczekuje się, że projekt będzie nieco bardziej odważny. 


PODCZAS KRĘCENIA SERIALU

Jej zaawansowanie pozwala zobaczyć coś z poszukiwań protagonisty, co będzie obejmować eksplorację granic seksualnych, terapie i konfrontacje. W obsadzie znajdują się Candela Vetrano, Mike Amigorena, Verónica Llinás i Mariana Genesio Peña. 

Serial będzie składał się z dziesięciu 30-minutowych odcinków, a reżyserują go Leticia Dolera, Daniel Barone i Constanza Novick. Data premiery nie została jeszcze potwierdzona. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź