Kany García tworzy parę z Christianem Nodalem w „La Siguiente”


Ta piosenka to ballada napisana przez Kany Garcíę i Christiana Nodala z akordami regionalnego gatunku meksykańskiego


Portorykanka artystka  imprezuje, właśnie wydała  , niezapomnianą współpracę z Christianem Nodalem. A kilka dni temu wyróżniła się w nominacjach do 23. edycji Grammy, rywalizując w kategoriach: Najlepszy Popowy Album Wokalny za „El Amor Que Merecemos” i Najlepsza Piosenka Tropikalna za „Agüita e coco”.

„Jestem wdzięczna za te dwie nominacje i więcej w tym czasie, gdy wszystkie radości, które można dodać mojemu krajowi, są tak potrzebne” – powiedziała .

Kany, który zdobyła już sześć Latin Grammy, jest szczęśliwa, ponieważ w dodatku właśnie wydała swoją nową piosenkę „” w duecie z meksykańskim piosenkarzem i autorem tekstów Christianem Nodalem. To ballada napisana przez Kany García i Christiana Nodala z akordami meksykańskiego gatunku regionalnego. Fuzja jest magiczna, artyści doskonale harmonizują swoje głosy w temacie obejmującym historię związku, który się nie udał.

„Ta piosenka narodziła się jako , ponieważ jest to rozmowa między parą i zawsze było dla mnie jasne, że tym głosem był , który ma magiczny głos z wyjątkowym uczuciem. Chciałam, żeby poczuł, że ta piosenka jest również jego własną, że zawiera elementy jego DNA i że również odcisnął swoje piętno. Praca z nim była wspaniałym doświadczeniem” – mówi Kany o współpracy z Nodalem.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź