Rafael Amaya

Gwiazdy, które były na odwyku z powodu alkoholizmu: jedni go przezwyciężyli, inni nie mogli


W niektórych przypadkach bycie sławnym jest równoznaczne z imprezowaniem, balangami, uzależnieniami i alkoholem. Życie towarzyskie ów i muzyków jest zwykle intensywne


Chociaż nie możemy uogólniać, często zdarza się, że artyści udają się na narkotykowy i alkoholowy. Wielu wraca do zdrowia i żyje całkowicie z dala od szkodliwych dla zdrowia substancji, a inni próbują, ale ich słabość pogrąża ich w tym czarnym świecie.

Postanowiliśmy przedstawić listę tych artystów, którzy byli i są zanurzeni w alkoholizmie.

Raul Arraiza

Wygląda na to, że gwiazda Hoy ma trudności, ponieważ stale wchodzi i opuszcza ośrodek rehabilitacyjny. Jak sam donosi, kontynuuje walkę o wyjście z uzależnienia od alkoholu.

„Zapomniałem zrobić to, co musiałem zrobić, to moja odpowiedzialność. Nagle czujesz się normalnie i odpuszczasz, ale nie chciałem trwać tak długo, prawda? Jestem oddany robieniu tego, co mam do zrobienia. Mam pracę domową do odrobienia. Wracam do miejsca, w którym byłem, ponieważ są tam dokładne terapie, mój terapeuta też tam jest ”- powiedział artysta w wywiadzie dla Eden Dorantes Oficial.


Eva Mendes

trafiła do kliniki rehabilitacyjnej w 2008 roku, aby poradzić sobie z problemami z uzależnieniami. To był ten sam szpital, w którym leczono Lindsey Lohan i Demi Moore.


Selena Gomez

Gomez jest jedną z celebrytek, która musiała iść na z powodu problemów zdrowotnych. W 2014 roku odwołała swoją australijską trasę koncertową i udała się do kliniki, aby wyleczyć toczeń. W 2016 roku rozpoczęła rehabilitację z powodu problemów lękowych i depresyjnych, a ostatnio, pod koniec 2018 roku, z powodu problemów psychicznych. Mówi się, że był częścią jej życia.


Selena Gomez

Przy różnych okazjach opowiadał o swoich uzależnieniach, które skłoniły go do hospitalizacji w poszukiwaniu rehabilitacji.

„Gdy tylko pogodziłem się z uzależnieniem i nie opierałem się już pomocy, wszystko zaczęło płynąć. Moja rodzina, spotkanie Roberto Tapia, Chaveza, jestem bardzo wdzięczny” – powiedział znany z El Señor de Cielos.

Sam Amaya wiele lat temu rozpoznał swoje nieszczęsne uzależnienie. „Straciłem wewnętrzny spokój, miłość do rodziny, do pracy. Stopniowo zanurzałem się w ciemnym błocie alkoholu i narkotyków. Spędziłem dużo czasu sam, wyrządzając wiele szkód moim bliskim, moim przyjaciołom, kolegom i opinii publicznej” – powiedział dla People en Español.

Sprawdź także  Rafael Amaya opuszcza odwyk i spędza Boże Narodzenie z rodziną

José José

Kiedy kariera José José została całkowicie katapultowana do sławy, zdobył pieniądze, a jego sukces był taki, że mógł być właścicielem całej wyspy i setek luksusów, których nigdy sobie nie wyobrażał, jednak alkohol pukał do jego drzwi i jego uzależnienie trzymało go między wzlotami i upadkami przez 30 lat.

W latach 90. przyszedł chyba jeden z najtrudniejszych momentów jego życia, rozwiódł się i tam jego nałogi wzrosły do ​​tego stopnia, że ​​w latach 1990-1992  mieszkał w taksówce z ludźmi, z którymi ciągle brał i upijał się, okres, z którego, jak twierdzi, pamięta bardzo mało.


Mauricio Ochman

W młodym wieku, w obliczu wydarzeń, które miały miejsce w jego krótkim życiu, Mauricio szukał schronienia w alkoholu. A za tym leki, w tym przedawkowania. Przypomnijmy, że został porzucony przez matkę, która według tego samego aktora bała się wychować dziecko w wieku zaledwie 15 lat.

Uzależnienia mogły doprowadzić go do samobójstwa, ale sława uratowała mu życie.


Ochmann

Najsilniejszych skandali artysta doświadczył w związku z alkoholem i narkotykami. W 2011 roku przyjął, że jest uzależniony. „Miałem trudny problem w Stanach Zjednoczonych, to było bardzo trudne doświadczenie. Kiedy przechodziłem leczenie mające na celu rehabilitację z moich nałogów, miałem nawrót choroby i z tego powodu byłem w więzieniu” – powiedział Montero  programowi Intervenciones de A&E.

Dziś krążą pogłoski, że Pablo nadal ma swoje nałogi, co doprowadziło go do więcej niż jednego skandalu. W rzeczywistości mówi się, że niedawno udał się do kliniki w poszukiwaniu powrotu do zdrowia.


Pablo

Alejandra Guzman

Guzmán to kolejna z celebrytek, która nie została uratowana przed okrutnym światem alkoholu i narkotyków. Kilkakrotnie otwierała swoje serce, by opowiedzieć o tym, czego doświadczyła jako narkoman i wielokrotnie spotykała się ze śmiercią.

„Pierwszy raz wyzdrowiałam miałam 28 lat, ale jako artysta byłem już numerem jeden” – powiedziała w wywiadzie dla Yordi Rosado, jednocześnie zdradziła, że udała się do domu rehabilitacyjnego jeszcze około trzy razy.

Sprawdź także  Hiszpańskie aktorki, które również śpiewają (cz1)

W sierpniu ubiegłego roku kubański aktor świętował cztery lata bez narkotyków i alkoholu. „Minęły cztery lata, odkąd musiałam na nowo zdefiniować swój sposób odnoszenia się do świata, a przede wszystkim do siebie. Bez wątpienia były to najlepsze lata mojego życia” – napisał na Instagramie.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź