El señor de los cielos 8: rozpoczynają się nagrania w Meksyku


rozpoczyna nagrywanie ósmego sezonu od powrotu Rafaela Amayi jako Aurelio Casillasa


20 września sieć potwierdziła rozpoczęcie nagrywania  8 w Meksyku. 

Karen Barroeta, wiceprezes ds. produkcji i rozwoju w Global Studios, ogłosiła, że ​​nowe rozdziały będą pełne emocji i akcji. 

„Podobnie jak miliony fanów El Señor de los Cielos, jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że Rafa znów pojawia się na naszym ekranie wraz z pierwszorzędną obsadą. To było siedem ekscytujących ów, a ósmy został stworzony, aby ponownie zachwycić publiczność serią przepełnioną dramatem pełną emocji i akcji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej”. 

Podobnie poinformowano, że nowy  El Señor de los Cielos reżyserują Juan Carlos Valdivia, Conrado Martínez, Mauricio Meneses i Bernardo Mota. Nowe postacie 

Zapowiedzi rozpoczęcia zdjęć towarzyszyła również informacja o obsadzie serialu. 

Oprócz znanych twarzy, takich jak Carmen Aub, Iván Arana, Isabella Castillo, Alejandro López, Alan Slim, Karen Sandoval, Robinson Díaz, Salvador Pineda, Jorge Cárdenas i Mimi Morelas, do obsady dołączają aktorzy Rubén Cortada, Africa Zavala i Yuri Vargas z nowymi powracającymi postaciami. 

Data premiery

Premiera ósmego sezonu serialu zaplanowana jest na pierwszą połowę przyszłego roku na Telemundo, a następnie na (Ameryka Łacińska)

Udostępnij
Sprawdź także  Narcos Mexico: Co się stało z 'NarcoJuniors' w prawdziwym życiu?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź