Dowiedz się, kiedy Maite Perroni wychodzi za mąż. Ślub jest tuż za rogiem!


za niecały miesiąc zmieni się w pannę młodą, by poślubić Andrésa Tovara. Kiedy i gdzie odbędzie się ślub?


Bohaterka Mrocznego Pożądania upubliczniła swoje zaręczyny w zeszłym tygodniu i choć sądzono, że ceremonia może odbyć się w przyszłym roku, tak nie jest. 

Niedawno potwierdziła prasie, że jej ślub z Andrésem Tovarem odbędzie się w niedzielę 9 października. 

9 października, jesteśmy więc już bardzo blisko, już czuję, że tam jesteśmy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Data jest już prawie. Mam już wszystko gotowe, jesteśmy bardziej niż gotowi do świętowania ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i rodziną ”- powiedziała.

Podobnie poinformowała, że wydarzenie odbędzie się w Meksyku i wezmą w nim udział tylko bliscy krewni oraz przyjaciele. 

„Dla nas to nasza baza, nasza rodzina, nasz dom, nasz kraj. Bardzo się cieszymy, że możemy świętować ten dzień ze wszystkimi ludźmi, których kochamy, z naszą rodziną, najbliższymi przyjaciółmi i ludźmi, którzy byli bardzo ważnym filarem naszej historii, więc jesteśmy szczęśliwi” – powiedziała. 

Artystka skorzystała też z okazji, by wspomnieć, że nie sprzeda swojego ślubu żadnemu magazynowi. 

Zgodnie z powyższym zarówno ona, jak i telewizyjny nie chcą czerpać korzyści z jej życia prywatnego. 

„Wierzymy, że jest to wydarzenie osobiste, rodzinne i dla nas bardzo ważne jest, aby nie czerpać korzyści z życia prywatnego lub z wydarzenia tak ważnego, jakim jest dla nas założenie rodziny. Media, które przyłączą się w kochający i pozytywny sposób, będą mile widziane” – wyjaśniła. 

Przypomnijmy, że Maite Perroni potwierdziła swój z Andrésem Tovarem 20 października 2021 r. w oświadczeniu zamieszczonym na Instagramie.  

We wspomnianym liście Meksykanka broniła się przed komentarzami, które sugerowały, że namieszała w jego małżeństwie z Claudią Martín. Podkreśliła tam, że kiedy znów się spotkali, „byli w żałobie po zakończeniu sentymentalnego związku” i dlatego postanowili dać sobie szansę. 

Sprawdź także  Yalitza Aparicio, nominowana do nagrody Kids 'Choice Awards w Meksyku

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź