Dobry prezent na wieczór panieński


Balony, niegrzeczne szklanki i słomki, szarfy tatuaże, napisy – bez tych gadżetów większość kobiet nie wyobraża sobie wieczoru panieńskiego. Często uczestniczki zastanawiają się, jaki upominek powinny wybrać. Warto dobrać prezent tak, by pasował do osobowości i charakteru panny młodej. Podpowiadamy, co można podarować, by było nie tylko zabawnie, ale także z klasą.

Zabawne gadżety

Czym byłby wieczór panieński bez zabawnych gadżetów? Jako dodatek do prezentu świetnie sprawdzą się produkty, które przypomną o tej wyjątkowej nocy. Napis lub fartuch z zabawnym napisem i adekwatną grafiką to prawdziwy klasyk. Często przyjaciółki panny młodej decydują się na podarowanie gadżetu erotycznego lub specjalnego zestawu na noc poślubną.

Dla odważnych – tancerz erotyczny Łódź

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wieczoru panieńskiego bez profesjonalnego tańca. Striptizer Łódź rozgrzeje całe towarzystwo! Taki występ może być jednocześnie prezentem dla panny młodej. Profesjonalni tancerze przygotowują odpowiednio dopasowany program artystyczny, który z pewnością zaskoczy wszystkie kobiety. Profesjonalny tancerz erotyczny Łódź przebierze się za kogo tylko chcesz! Jego występ z pewnością wywoła uśmiech i gwarantuje dobrą zabawę.

Dla fanki ekstremalnych przeżyć

Wiele kobiet uwielbia ekstremalne przeżycia. Voucher na lot balonem czy skok na bungee lub ze spadochronem z pewnością będzie źródłem dużej dawki adrenaliny. Niezapomniane emocje gwarantują także wszelkie wyścigi szybkimi samochodami, lot szybowcem czy motoparalotnią. Dla fanek pływania lekcja nurkowania z instruktorem również będzie satysfakcjonująca. Po wszystkich ciekawych, nowych doświadczeniach warto pójść na masaż lub do sauny, by nieco odpocząć. 

Jako prezent na wieczór panieński sprawdzi się również bielizna lub zabawne dodatki, na przykład kapcie czy poduszka o charakterystycznym kształcie. Jest w czym wybierać! Ważne, by prezent był dobrany pod pannę młodą i sprawił jej wiele radości. Połączcie siły i przygotujcie niezapomniany, pełen emocji wieczór panieński.

Sprawdź także  Apartamenty z kuchnią – pełna prywatność i spokój

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź