Diario de un gigoló / Dziennik żigolo: czy będzie miał sezon 2 na Netflix?


Zakończenie pierwszego sezonu „Dziennika żigolo” zamyka historię Emanuela i Julii, ale czy możliwa jest druga odsłona?


„Diario de un gigolo” (Dziennik żigolo) to na i z Jesúsem Castro oraz z Fabiolą Campomanes, Adrianą Barrazą, Victorią White, Eugenią Tobal, Begoñą Narváez, Francisco Denisem i Alosianem Vivancosem.

Ta oryginalna historia Sebastiána Ortegi, który jest również producentem wykonawczym obok Marcosa Santany, opowiada o Emanuelu, żigolaku, którego życie zaczyna się rozpadać, gdy angażuje się w sprawy rodzinne klientki i łamie podstawową zasadę swojej pracy: zakochuje się.

Dziesięć odcinków pierwszego sezonu „Diario de un gigolo” ukazało się na dopiero w środę 7 września 2022 r., ale użytkownicy platformy streamingowej proszą już o drugą część.


„Diario de un gigolo”, CZY BĘDZIE BYŁ KOLEJNY SEZON?

Do tej pory Netflix nie zapowiadał przyszłości serialu , ale podobno w ostatnim rozdziale historia Emanuela, Julii i Any ma zamknięte zakończenie, więc jest mało prawdopodobne, by doczekała się nowych odcinków.

Ponadto „Diario de un gigolo” zostało ogłoszone jako miniserial, dlatego twórca Sebastián Ortega nie rozważał drugiego sezonu. Chociaż inne limitowane serie zostały odnowione, wydaje się, że z tą tak nie jest.

Pod koniec pierwszego sezonu Minou podejmuje decyzję, by chronić swoją rodzinę, ponieważ morderstwo Any staje się skandalem medialnym. Więc kto ją zamordował i dlaczego?

Główna zagadka „Diario de un gigolo” zostaje rozwiązana w dziesiątym rozdziale pierwszej odsłony serii Netflix, ponadto Julia i Emanuel przejmują kontrolę nad swoimi losami.

Z drugiej strony bohaterowie serialu, który…Jak wyjaśnił People en Español„ Zajmuje się odrobiną przezwyciężenia, świata, którego nie widać zbyt często, czyli świata, w którym umysł i metodologia żigolaków trochę działa ”, nie skomentowali niczego dotyczącego nowego sezonu.


Pod koniec „Dziennika żigolak” ujawniono prawdziwego zabójcę Any (fot. Netflix)

AKTORZY I POSTACIE „Diario de un gigolo


Diario de un gigolo

O CZYM MÓWI „Diario de un gigolo”?

Emanuel prowadził spokojne życie jako żigolak, aż Ana, jedna z jego klientek, zaproponowała mu specjalną pracę: uwieść córkę Julię, aby podnieść jej poczucie własnej wartości.

Kobieta powierza to zadanie mężczyźnie, nie myśląc, że zaangażuje się on emocjonalnie, przychodząc przemyśleć swoje życiowe wybory. 


Diario de un gigolo

KIM JEST JESÚS CASTRO, BOHATER „Diario de un gigolo”

  • Pełne imię i nazwisko: Jezus Castro Romero
  • Miejsce urodzenia: Vejer de la Frontera, Cadiz
  • Narodowość: hiszpańska
  • Urodziny: 19 stycznia
  • Rok urodzenia: 1993
  • Wiek: 29 lat
  • Instagram:@Jesuscastroactor

 Zyskał sławę w 2014 roku, grając u boku Luisa Tosara w filmie El Niño, filmie fabularnym, który w pierwszy weekend zarobił prawie trzy miliony euro, stając się najlepszą premierą roku dla filmu w Hiszpanii po pokonaniu Hiszpański temperament, najchętniej oglądanego hiszpańskiego filmu w historii. Znany jest również z ról jako Paco Ben Barek w El Príncipe Telecinco czy Lucas Morales w Mar de plástico  Antena 3.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź