Armas de mujer: obsada i postacie nowej serii autorstwa Kate del Castillo


Poznaj obsadę, postacie i datę premiery , nowej serii Max naładowanej kobiecą siłą


Platforma streamingowa przygotowuje się do premiery jednej ze swoich najnowszych produkcji na ten rok.

To ,  o czarnym humorze, który łączy mroczny i niebezpieczny świat handlu narkotykami z elementami komedii.

Propozycja Max przedstawia historię upodmiotowienia, która pokazuje nieoczekiwany czterech odważnych dziewczyn, które z początku są wielkimi wrogami, ale potem udaje im się rozwiązać dzielące ich różnice i wspólnie muszą pokonać różne przeszkody.

i postacie Armas de mujer

to Angela

Jest partnerką księgowego kartelu. Po aresztowaniu męża zostaje przypadkową przywódczynią tej grupy kobiet, które zrobią wszystko, by przeżyć. 


Google

to Sofia

Jej obsesja na punkcie luksusu zabierze ją w niebezpieczne miejsca i zmusi do podejmowania niewybaczalnych decyzji. Jest żoną zabójcy kartelu.


Google

Sylvia Saenz jako Viri

Chociaż zwykle jest bardzo nieśmiała, dokłada wszelkich starań, aby kontrolować swoją rodzinę. Jest żoną jednego z władców w hierarchii kartelowej. 


Google

to Esme

Kierowana pragnieniem odzyskania życia w luksusie, jasno daje do zrozumienia, że ​​jej dobro jest najważniejsze. Jest niezależną i odważną żoną przywódcy zabójców.


Google

jest jednym z męskich członków kartelu.


Google

Historia

Fabuła opowiada o czterech kobietach, które przeżywają najgorszy koszmar swojego życia, gdy ich mężowie zostają aresztowani za powiązania z organizacją przestępczą. 

Zawsze były przyzwyczajone do życia w luksusie, ale wszystko zmienia się po tym, co stało się z ich partnerami. Aby przetrwać, będą musiały połączyć siły w niezwykły sposób, ale najpierw muszą nauczyć się ufać sobie nawzajem i swoim instynktom, aby od teraz zarządzać swoim życiem.  

Kiedy premiera Armas de mujer?

będzie dostępny od 29 września za pośrednictwem platformy . (czy w Polsce także?)

Udostępnij
Sprawdź także  Jaime Lorente jest gotów podzielić się swoim 'Corazon'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź