Angelique Boyer zaskakuje ogłaszając nowy projekt


podjęła nowe zawodowe wyzwanie poza telewizją, które sprawia, że ​​jest szczęśliwa i zmotywowana


Po zagraniu w Vencer el pasado i specjalnym udziale w Vencer la ausencia, Francuzka rozpoczęła kolejną przygodę. 

Tym razem jest to coś dalekiego od telewizji.

Artystka właśnie uruchomiła własną markę bikini zaprojektowaną przez i dla kobiet o nazwie Etérea 69.

„Etérea powstaje z głębokiej relacji z naszym pięknem, połączenia z tym, czego nie możemy zobaczyć lub dotknąć, a jedynie poczuć. Etérea łączy niematerialne życie z kobiecą zmysłowością reprezentowaną w symbolu raka. Etérea 69 zrodziła się w rękach miłości”, komentował na swoich portalach społecznościowych. 

Angeliquei Boyer poinformowała, że ​​pierwsza kolekcja jest już w sprzedaży i nazywa się Crisálida. 

„Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa, że ​​mogę podzielić się z wami Crisálidą, naszą pierwszą limitowaną kolekcją bikini, jako wyrazem wdzięczności dla wszystkich tych pięknych kobiet, które towarzyszyły mi na tej drodze. Dziękuję za całe wsparcie, którego mi udzieliłeś. Porusza mnie, motywuje i napełnia moje serce – dodała. 

Artystka opublikowała również obszerny , w którym pokazała niektóre z dostępnych elementów i kolorów.Zgodnie z oczekiwaniami, publikacja szybko wypełniła się komentarzami jej obserwatorów i współpracowników. 

„Wyglądasz super. Wszystko się powiedzie”, „Gratulujemy tego wspaniałego kroku. Wspaniale jest widzieć, jak spełniasz swoje marzenia. Jesteś świetna”, „Jesteś naprawdę promienna. Uwielbiam patrzeć, jak osiągasz szczyt” – to kilka wiadomości.


Udostępnij
Sprawdź także  Kto będzie towarzyszył Susanie González i Davidowi Zepedzie w telenoweli: 'El amor cambia de piel'?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź