a traves del mar Netflix

’A través del mar’: kiedy premiera filmu Netflix?


Sequel „ / ” nie jest zgodne z tytułem drugiej powieści Ariany Godoy, ale nadal dotyczy romansu Raquel i Aresa. Powiemy Ci, co wiadomo o „


W lutym przeżył prawdziwą rewolucję dzięki premierze pierwszego filmu będącego adaptacją literackiej sagi o braciach Hidalgo autorstwa Ariany Godoy.  / uruchomiło nową serię filmów, skierowaną specjalnie do dorastającej publiczności, która próbowała szczęścia na platformie, i sukces był natychmiastowy. Do tego stopnia, że ​​zaledwie dwa tygodnie po premierze filmu dostawca streamingowy potwierdził produkcję co najmniej dwóch kolejnych odsłon.

No cóż, oczekiwanie zaczyna się skracać, bo w końcu udostępnił pierwsze zdjęcia obsady wyczekując informacji o sequelu Przez moje okno. Przede wszystkim najważniejszą wiadomością jest to, że ukaże się pod tytułem  . W ten sposób nowy film odcina się od literackiej sagi, na której jest oparty, gdyż książka Ariany Godoy ukazała się jako A través de ti.


 A través del mar: Kiedy premiera filmu Netflix?

Netflix trzyma nas na haku dzięki temu projektowi. Chociaż A través de mi ventana ukazało się w lutym 2022 roku, można było spodziewać się rozsądnego czasu jednego roku na zakończenie postprodukcji i przygotowanie promocji sequela. Dlatego nie jest bezpodstawne stwierdzenie, że premiera A través del mar ponownie zbiega się z najbardziej romantycznym miesiącem w roku. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, aby mieć więcej wiadomości o tym, kiedy film Netflixa zostanie wydany. Dotąd wciąż nie potwierdzono daty produkcji.

W trosce o spokój wszystkich fanów sagi będziemy czekać na wszelkie postępy ze strony platformy, aby zaktualizować wszystkie dostępne informacje.

 A través del mar – kontynuacji filmu Przez moje okno

Film romantyczny dla nastolatków Netflix powraca z Clarą Galle jako Raquel i Julio Peñą jako Aresem, ale nie tylko oni się powtarzają. Pilar Castro  (Vivir sin permiso) powraca jako Tere, matka Raquel, powraca też cała rodzina Hidalgo, w tym bracia Apolo (Hugo Arbues, Madres. Amor y vida) i Artemis (Eric Masip, AlbaMadres. Amor y vida) oraz jego rodzice Juan (Abel Folk, La embajada) i Sofía (Rachel LascarBalenciaga, Élite).Poza sferą rodzinną zobaczymy także Guillermo Lasheras (White Lines), Lucía de la Puerta, Natalia Azahara, Marià Casals y Emilia Lazo. W finale kilku aktorów zostaje dodanych, aby poszerzyć obsadę, w tym Andrea Chaparro, Carla Tous i Iván Lapadula Montes.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź