Trzy serialowe premiery w sierpniu na kanale Novelas+


W tym miesiącu na kanale + oraz w serwisie online pojawią się trzy długo wyczekiwane propozycje serialowe: dostępny już od 09.08, W NIEWOLI PRZESZŁOŚCI (23.08) oraz AROMAT MIŁOŚCI (26.08).

  • Tajemnicze zaginięcie młodej dziewczyny, córki lokalnego multimilionera w dramacie
  • Niezagojone rany z przeszłości i dojrzewająca przez lata chęć zemsty, czyli trzymający w napięciu brazylijski W NIEWOLI PRZESZŁOŚCI.
  • Miłosna historia kochanków pochodzących z zupełnie różnych środowisk w telenoweli AROMAT MIŁOŚCI z Williamem Levym i Carmen Villalobos w rolach głównych.

, , premiera 09.08. o godz. 16:50 w + oraz w serwisie online.

Frida jest najstarszą córką multimilionera Abelardo Ponsa oraz Marceli Bribieski, zamożnej pary, która wiedzie z pozoru idealne i szczęśliwe życie. Kiedy dziewczyna znika w tajemniczych okolicznościach na jaw zaczynają wychodzić sekrety dotyczące członków rodziny i najbliższych przyjaciół. Kłamstwa, pretensje i historie z przeszłości burzą obraz idealnego i szczęśliwego świata, który okazuje się jedynie iluzją. Podczas poszukiwań Fridy wewnętrzne konflikty powodują rozłam w rodzinie. Krok po kroku wszyscy stają się podejrzanymi i nikt nie spodziewa się, że historia przybierze tak dramatyczny obrót. Okazuje się, że nawet najbliższym nie można ufać.

W NIEWOLI PRZESZŁOŚCI, premiera 23.08 o godz. 17:45 w oraz w serwisie CANAL+ online.

Historia Rity – młodej kobiety, która pragnie sama wymierzyć sprawiedliwość za krzywdy z przeszłości. Carminha po śmierci ojca Rity, wraz z kochankiem wyrzuca dziewczynkę z domu. Rita jest zmuszona przedwcześnie dorosnąć i walczyć o swoje życie. Wkrótce los się do niej uśmiecha i zostaje adoptowana. Jako Nina przeprowadza się do Argentyny, gdzie wiedzie dostatnie życie. Dzięki nowej rodzinie zdobywa edukację i staje się słynną szefową kuchni. Po latach, nierozpoznana i zmotywowana do zemsty, Nina powraca do Brazylii, zdobywając posadę osobistej kucharki rodziny Carminha. Dziewczyna jest tak pochłonięta chęcią zemsty, że ryzykuje nawet swoje osobiste szczęście. Czy Ninie uda się uwolnić z „niewoli przeszłości”?

Sprawdź także  'Soy Georgina': kiedy premiera filmu dokumentalnego Netflix?

AROMAT MIŁOŚCI, premiera 26.08 o godz. 15:00 w oraz w serwisie CANAL+ online.

Teresa Suárez „La Gaviota” razem ze swoją matką Carmenzą przyjeżdża co roku do hacjendy Casablanca pracować przy zbiorach kawy. Kobiety mają nadzieję, że wkrótce same wejdą w posiadanie kawałka ziemi, ponieważ Octavio Vallejo, właściciel hacjendy, obiecał dać Gaviotcie jeden hektar pola, jako dowód wdzięczności za uratowanie mu życia. Niestety Don Octavio niespodziewanie . Gaviota próbuje nakłonić rodzinę Vallejo do wywiązania się z obietnicy zmarłego i poznaje Sebastiána (), syna Octavia. Mężczyzna jest zaręczony z Lucíą Sanclemente (Carmen Villalobos), ambitną i bardzo przebiegłą kobietą.  Z czasem Gaviotę i Sebastiána zaczyna łączyć gorące uczucie. Czy kochankowie z zupełnie różnych światów będą w stanie zawalczyć o swoją miłość?  


Informacja pochodzi od Canal+

Udostępnij

Zostaw odpowiedź