Telemundo przedstawia obsadę swojej oryginalnej serii, Juego de mentiras


Oryginalna zaczyna się od nagrań w Center w Miami i grają w niej: , i


ogłosiło obsadę nowego dramatycznego thrillera , w którym wystąpią  (Buscando a Frida, Club de Cuervos), Altaír Jarabo (Corazón Guerrero, Vencer el Desamor) i (Bajo el Mismo Cielo).

Oryginalna , która rozpocznie się w przyszłym tygodniu na forach Telemundo Center w Miami, obejmuje również gwiazdorski udział Rodrigo Guirao (Rubí), Cynthi Klitbo (Mujer de Nadie), Eduardo Yáñeza (La Reina del Sur 3, Falsa Identidad) i Camili Nuñez. W obsadzie drugoplanowej znaleźli się Patricio Gallardo, Alicia Machado, Alberto Casanova, Pepe Gámez, Gabriela Vergara, Beatriz Valdés, María Laura Quintero i Bárbara Garófalo, ze szczególnym udziałem Aylín Mújica.

„To wielki zaszczyt zebrać tę słynną obsadę, aby ożywić tę wyjątkową historię, która obiecuje oczarować widza od pierwszej sceny” – powiedziała Karen Barroeta, wiceprezes wykonawczy ds. produkcji i rozwoju Telemundo Global Studios. „Aktorzy dołączający do naszej sieci i ekipy zakulisowej witam was i życzę wszystkiego najlepszego na początku zdjęć”.

„Dla mnie to przyjemność i zaszczyt kierować nową produkcją Telemundo. Mamy historię pełną napięcia i adrenaliny, która z pewnością oczaruje publiczność nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Poza tym mamy pierwszorzędną obsadę i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tą wspaniałą historią” – powiedział Bethke.

Ze swojej strony Altaír Jarabo, która debiutuje w sieci Telemundo, skomentowała: „ to nieoszlifowany diament. Cały zespół już szlifuje ten klejnot, który wzbudzi u naszej publiczności najpiękniejsze i zapadające w pamięć emocje. Dziękuję Telemundo! Dla mnie to spełnienie marzeń.”

Juego de Mentiras, którego akcja toczy się w Los Angeles i San Clemente w Kalifornii, to historia pełna intryg, tajemnic, pasji i miłości, która opowiada o życiu Césara Ferrera (Bethke), ciężko pracującego mężczyzny, który zawsze marzył o posiadaniu własnej rodziny. i który oddaje życie za swoją córkę Noelię (Nuñez). Kiedy jego żona znika, wszystkie wskazówki wskazują na niego jako głównego podejrzanego. Zdeterminowany, by zapobiec odebraniu mu ośmioletniej córki, Cesar ryzykuje przeprowadzenie śledztwa na własną rękę. Szukając wskazówek na temat możliwych przyczyn zniknięcia żony, César odkrywa, że ​​Adriana prowadziła podwójne życie i może nie być osobą, którą wszyscy znali, na dobre lub na złe.

Oryginalna historia napisana przez Sebastiána Arrau ze scenariuszami: Yutzil Martínez, Berenice Cárdenas, Rosario Valenzuela i Adela Boltansky, a nad scenariuszem czuwa Sergio Mendoza. 

To nowy thriller, wyprodukowany przez Telemundo Global Studios, wyreżyserowali Eduardo Ripari, Ricardo Schwarz i Uandari Gómez. Za reżyserię zdjęć odpowiadają Iván Rodríguez i José Luis Velarde. Za scenografię odpowiada Pedro de Larrechea, a kierownikiem artystycznym jest Lisette Graffe. Karen Barroeta, Ximena Cantuarias, Elizabeth Suárez i Rafael Urióstegui są producentami wykonawczymi.


Data premiery 

W tej chwili nie jest znana data premiery, ale spodziewana jest ona w połowie przyszłego roku na Telemundo.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź