Spadkobiercy Pabla Escobara. Seriale


Narkoserie nadal zbierają fanów. Istnieje jednak poszukiwanie propozycji w wątku przestępczości zorganizowanej, czyli takich, które prowadzą nas w nieznane szerokości i czasy, zawsze jedną nogą w rzeczywistości. Tak jest w przypadku pięciu przedstawionych poniżej serii, których premiera lub zaplanowana jest na 2022 rok


Jeśli jest coś, co pozostawiły historie związane z życiem Pablo Escobara, to jest to głęboka wiedza i zainteresowanie podziemiem handlu narkotykami. To historie, które łączą w sobie akcję, nieznany świat i postacie równie atrakcyjne, co obrzydliwe. 

El inmortal

Z premierą zaplanowaną na 27 października przez Movistar Plus+ z Hiszpanii, ten thriller osadzony w latach 90. opowiada o handlu kokainą i kontrolowaniu klubów nocnych w Madrycie, w rękach gangu, który zmonopolizował setki okładek i programów telewizyjnych: Los Miami. Jego imię wywołało panikę u tych, którzy go słyszeli. „El Inmortal” był wodzem u nich wszystkich, a ta historia jest inspirowana jego rządami. 

Matadero Franklin

Matadero Franklin pokazuje nam życie jednego z najsłynniejszych handlarzy narkotyków w Chile w latach 40. Ten , wyreżyserowany przez Rodrigo Sepúlvedę, oparty jest na znanej powieści Simóna Soto, inspirowanej młodością Cabro Carrery, słynnego handlarza narkotyków, Chilijczyka. To Invercine & Wood oraz Black Panther Films.

Nautilus

Nautilus to efekt pierwszej współpracy hiszpańskiej firmy producenckiej Mediacrest z kolumbijską firmą Dynamo. Ten ambitny projekt będzie można oglądać przez Nautilus opowiada historię trójki nieznajomych, którzy desperacko chcą uciec ze swojej przeszłości, którzy wyruszają w misję samobójczą: czterotygodniową podróż łodzią podwodną przez Atlantyk z transportem narkotyków, w tym także z opętaną policjantką.

Noticia de un Secuestro

Książka napisana przez Gabriela Garcíę Márqueza, Noticia de un Secuestro, ukazała się w 1996 roku i opiera się na prawdziwej historii porwania grupy wybitnych i prominentnych postaci w Kolumbii w latach 90., najkrwawszym okresie wojny: rządu i handlarzy narkotyków. Premiera serialu odbędzie się 18 sierpnia w .

Sprawdź także  ‘La Mujer de Mi Vida’: Telemundo wprowadza pierwszy zwiastun telenoweli z udziałem Angélici Celaya i Ivána Sáncheza

Operación Marea Negra

Ta produkcja jest wynikiem współpracy Ficción Producciones i Ukbar Filmes dla , wraz z udziałem FORTA poprzez RTVG i RTP z pomocą AGDIC i PIC Portugal.  reżyserują Daniel Calparsoro i Oskar Santos. Ten thriller oparty na prawdziwym wydarzeniu opowiada historię półzanurzalnej, ręcznie robionej konstrukcji, która przepływa przez Ocean Atlantycki z trzema tonami kokainy w środku. Wewnątrz trzech mężczyzn przeżywa burze, prądy, załamania, głód, bójki i ciągłe nękanie przez policję.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź