Selena Quintanilla powraca z nowym singlem „Como Te Quiero Yo A Ti”


Niezapomniana „królowa muzyki tex-mex” powróci z nową piosenką, której nie możesz przegapić 


Krewni Seleny Quintanilli, królowej „tex-mex”, w piątek zaprezentowali   , i jest to zapowiedź tego, jaki będzie następny piosenkarki „MOONCHILD Mixes” i który ukaże się pod szyldem wytwórni Warner Music Latina. „To , z którym dowiedziono, że energia i charyzma Seleny są nadal aktualne i łączy się z nowymi pokoleniami” – napisała wytwórnia płytowa w oświadczeniu.

” to kompozycja Ricky’ego Vela, który był członkiem oryginalnego zespołu y Los Dinos, i którego osiągnięcia obejmują „No Me Queda Más”, hit, który do tej pory jest jednym z najbardziej popularnych od królowej „tex-mex”. Przyszły , którego częścią jest ten singiel, oparty jest na starych nagraniach piosenkarki, dokonanych w wieku od 13 do 16 lat, na których jej głos został cyfrowo zmieniony, aby brzmiała jak kobieta w wieku około 23 lat, jak wyjaśnił jej brat AB Quintanilla III, producent albumu i jeden z menedżerów spuścizny piosenkarki.

„Jestem bardzo podekscytowany nowym albumem Seleny. Czuję, że daje fanom szansę usłyszenia jej skromnych początków, które pierwotnie zostały nagrane na winylu, a teraz zostały zremiksowane ze świeżym brzmieniem” – powiedział Quintanilla w notce AB. „Legendy nigdy nie umierają… Żyją dalej, a w przypadku Seleny… Poprzez jej muzykę” – powiedziała Suzette Quintanilla, siostra piosenkarki, przy okazji wydania „MOONCHILD Mixes”, album trafi na fale radiowe 26 sierpnia.

Prawie trzy dekady po swoim tragicznym odejściu wciąż jest silna. „27 lat później wciąż jest numerem 1 na Apple iTunes, numerem 1 na listach przebojów. Wciąż bije rekordy na Billboard, wciąż zdobywa ” – wyjaśnił AB Quintanilla.

Sprawdź także  Vicente Fernández opuszcza oddział intensywnej terapii w szpitalu

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź