reina roja Instagram

Rozpoczyna się filmowanie adaptacji 'Reina Roja’


Adaptację , część trylogii Juana Gómeza-Jurado, wyreżyseruje (La casa de papel / Dom z papieru, Sin huellas) oraz produkcji Dopamine i Focus w Madrycie


ogłosiło, że wyreżyseruje adaptację pierwszej części trylogii autorstwa Juana Gómeza-Jurado (, Loba Negra, Rey Blanco) z udziałem (Antidisturbios) i Hovika Keuchkeriana (La casa de papel, Antidisturbios).

Zdjęcia do serialu odbywają się w różnych miejscach Madrytu.  wkrótce będzie miał premierę wyłącznie w dla wszystkich.

Ponadto platforma potwierdziła dodanie do obsady Alexa Brendemühla jako Mentora;  jako Ezequiela;  jako inspektor Parra; Emmę Suarez jako Laurę Trueba; oraz jako Ladybug.

opowiada o życiu Antonii Scott, oficjalnie najmądrzejszej osoby na Ziemi. Jej inteligencja wystarczy, by stać się Czerwoną Królową tajnego i eksperymentalnego projektu policyjnego, ale to, co wydawało się prezentem, zamienia się w przekleństwo, a kończy wszystko. Kiedy syn potężnego potentata zostaje znaleziony groteskowo zamordowany w swojej rezydencji, a córka najbogatszego człowieka w Hiszpanii zostaje porwana, powstaje organizacja .

Reina Roja jest produkowana przez Dopamine i Focus z Amaya Muruzábal jako showrunnerem i producentem wykonawczym. Scenariusz napisali Salvador Perpiñá i sama Muruzábal.


Instagram
Udostępnij

Zostaw odpowiedź