Powstaje meksykańska firma producencka Anónima Media, aby promować kobiece talenty


Założona została przez aktorkę i producentkę Eréndira Ibarrę, pisarkę/producentkę Natashę Ybarra-Klor oraz aktywistkę i przedsiębiorcę Barbarę Arredondo Ayala. Misją firmy produkcyjnej jest „odkrywanie, rozwijanie i wzmacnianie historii stworzonych przez i dla kobiet z Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii”


Powstaje nowa meksykańska firma produkcyjna .

Założona została przez aktorkę i producentkę Eréndira Ibarrę, pisarkę/producentkę Natashę Ybarra-Klor oraz aktywistkę i przedsiębiorcę Barbarę Arredondo Ayala. Misją firmy produkcyjnej jest „odkrywanie, rozwijanie i wzmacnianie historii stworzonych przez i dla kobiet z Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii”.

„Chcemy tworzyć przestrzenie, w których mogą swobodnie opowiadać własne historie ze swoich różnorodnych rzeczywistości, a tym samym wzmacniać nową falę talentów iberoamerykańskich kobiet” – powiedział Arredondo Ayala Variety .

„Prawdziwe włączenie, którego szukamy, ma na celu usprawiedliwienie wszystkich nierozpoznanych graczy, aby nikt nie pozostał anonimowy” – dodała Ibarra. „Chcemy wzmocnić pozycję większej liczby pisarek i reżyserek, upewniając się, że otrzymują taką samą płacę”.

Jak ujawniły media, Anónima nawiązała już strategiczny sojusz z Argos Media Group, jedną z największych niezależnych firm w Ameryce Łacińskiej.

„Byli pionierami w latach 90. i na początku 2000, produkując niektóre z najbardziej udanych i kontrowersyjnych programów, takich jak Nada Personal i Mirada de Mujer”, powiedziała Arredondo Ayala. „Chcemy tworzyć zabawne, odważne i autentyczne historie, stąd nasz sojusz z Argos”.

Podobne rozmowy o partnerstwie strategicznym trwają z graczami z Brazylii i Hiszpanii.

Ponadto zawarła umowy na wyłączność z meksykańską powieściopisarką Brendą Lozano, meksykańską aktorką i reżyserką Ángeles Cruz, argentyńską aktorką i scenarzystką Mariną Glezer, hiszpańską reżyserką i pisarką Eleną Gallén oraz boliwijską producentką Gabrielą Maire.

Ich pierwszym projektem jest adaptacja powieści Lozano, Brujas, która również zagra u boku Ibarry i napisze wspólnie z Ybarrą-Klorem. W przygotowaniu jest także o Mare Aviso Lírika, aspirującej raperce Zapotec z przedmieść Oaxaca.

„Większość naszych projektów jest obecnie realizowana w Meksyku i Hiszpanii, ale naszym celem jest tworzenie różnorodnych ów lokalnych o silnym znaczeniu globalnym” – powiedział Arredondo Ayala.

Udostępnij
Sprawdź także  'Palpito / Skradzione serce' odnowione na sezon 2 przez Netflix

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź