Oto nowy film Any Brendy Contreras dla Netflix


pojawi się na platformie z nowym projektem wraz z Mauricio Ochmannem 


Artystka w tym roku dodaje kolejną ważną rolę wiodącą do swojej nienagannej kariery zawodowej.

Niedawno potwierdzono, że wyróżnia się jako główna postać w filmie Reviviendo la Navidad u boku Mauricio Ochmanna. 

Według streszczenia opowiada o życiu Chuya nastrojowego mężczyzny, który żałuje, że obchodzi swoje urodziny 24 grudnia każdego roku, a po nieudanej uroczystości obudzi się rok później, nie pamiętając roku, który minął. Wkrótce uświadamia sobie, że jest skazany na dalsze wstawanie w każdą Wigilię i radzenie sobie z konsekwencjami tego, co zrobiło jego drugie ja. 

Wspomniany wyreżyserował Mark Alazraki, znany z produkcji takich jak Mentada de padre czy Nosotros los nobles / My, dobrze urodzeni.Warto dodać, że oprócz Reviviendo la Navidad, Contreras jest bohaterką serialu Toda la sangre od Pantaya.

We wspomnianym projekcie dzieli się ekranem z Aaronem Díazem po wspólnej pracy nad odnoszącą sukcesy telenowelą Teresa.

„Dla mnie to zaszczyt dzielić się scenografią z innymi aktorami, którzy są wybitnymi postaciami gatunku melodramatu. Jestem pewna, że publiczności spodoba się ta fascynująca historia i będzie świadkiem ewolucji kobiet oraz blasku tej magicznej epoki poprzez kostiumy i fryzury ”- powiedziała w wywiadzie kilka tygodni wcześniej.

Udostępnij
Sprawdź także  'A ciegas / Bird Box': Mario Casas kieruje obsadą hiszpańskiego spin-offu, który bracia Pastor reżyserują dla Netflix

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź