Nodal, Ochmann i Derbez wśród osób dotkniętych oszustwami z branży nieruchomości


Ochmann i Nodal byli związani z właścicielem Asesores Jurídicos Profesionales za pośrednictwem „Apadrina un Transplante AC”, fundacji dawstwa i transplantacji narządów


Po potwierdzeniu śmierci biznesmena, właściciela jednej z najważniejszych agencji nieruchomości w Meksyku:  Asesores Jurídicos Profesionales (AJP), która przez wiele miesięcy oszukiwała kilku swoich inwestorów i nieuczciwie wykorzystywała udostępniane przez nich środki, sprawa przykuła uwagę opinii publicznej i mediów.

Kiedy ujawniono , mówiło się o ponad 100 oszukanych osobach, w tym niektórych celebrytach , do tej pory ujawniono już niektóre nazwiska osób, które zostałyby poszkodowane, wśród nich są , , Pablo Montero i Vadhir Derbez.

Właścicielem AJP był również skarbnik fundacji „Apadrina un Transplante AC”, stworzonej przez Mauricio Ochmanna, Mauricio Islas i Miguela „El Piojo” Herrerę , której misją było ratowanie życia poprzez dawstwo narządów i tkanek oraz przeszczepy.

Na czele tej organizacji stał Eli Castro, wśród jego doradców byli Vadhir Derbez i .

Za pośrednictwem portali społecznościowych Castro powiedziała, że była zdumiona tym, co się stało i chociaż nie określono, czy podejmie jakiekolwiek kroki prawne, oznajmiono, że ​​ma nadzieję, że sprawiedliwość wkrótce nadejdzie.


google

Poza Eli żadna z tych osobistości nie mówiła o tym, jednak wiadomo, że ponad 130 skarg ciąży na firmie zajmującej się nieruchomościami i szacuje się, że łączna kwota oszustwa przekracza 100 milionów pesos.

Udostępnij
Sprawdź także  'La Unidad': Movistar + ujawnia paranoiczny pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu policyjnego Dani de la Torre

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź