Noble Esquivel: raper przedstawia cumbia „PPQ”


Dzięki temu nowemu singielowi meksykański raper tworzy chaos jak za dawnych czasów we współpracy ze swoją wytwórnią JB Entertainment


Nuevo León pojawił się osobliwy utwór dla pasjonatów pięknych gatunków z rytmem kolumbijskiej cumbii  (Puro pinche que) meksykańskiego rapera Noble Esquivela.

Swoim nowym singlem, który od lipcowej premiery zaczął zdobywać popularność na platformach cyfrowych, meksykański raper sieje spustoszenie, jak za dawnych czasów, współpracując ze swoją wytwórnią JB Entertainment.

jest fuzją między kolumbijską cumbią, gatunkiem szeroko słuchanym kilka lat temu, a rapem, a jeśli chodzi o udane i bardzo taneczne fuzje, jest punktem odniesienia.

Poprzez „Puro pinche que”  pokazuje, dlaczego podbił serca wszystkich swoich fanów.

Dla meksykańskiego rapera „Puro pinche que” to „smaczna”  , która narodziła się w celu rozświetlenia imprezowej atmosfery, skłonienia wszystkich do tańca i oddania hołdu jego korzeniom.

„Piosenka opowiada o Monterrey, Nuevo León i przeprasza za cholosy, które lata temu lubiły kolumbijskie cumbias. Jest hołdem dla moich korzeni i jest dedykowana wszystkim, którzy lubią imprezować. Można powiedzieć, że moim gatunkiem jest rap, ale dobrze czuję się też w cumbias, ponieważ to w zasadzie moje pochodzenie i niewiele osób o tym wie. Mam nadzieję, że Ci się spodoba” – szczegóły Noble Esquivel.


Udostępnij
Sprawdź także  8 celebrytów, których szkalowano, ponieważ powiedział ktoś, że są homoseksualistami

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź