Netflix: Stephanie Cayo zostaje hiszpańskim szpiegiem


bierze udział w serialu z gatunku thrillerów „


Meksykańsko-amerykański szpieg próbujący pomóc rządowi hiszpańskiego dyktatora Franco w 1946 roku, kilka miesięcy po zakończeniu II wojny światowej, jest kolejną postacią graną przez aktorkę .

Gwiazda serialu „Club de Cuervos” i filmu „Amalgama” jest częścią serialu „Los patient del doctor García” opartego na powieści o tej samej nazwie hiszpańskiej pisarki Almudeny Grandes. To thriller o międzynarodowej intrydze.

„Zobaczymy postać pracującą w terenie, współpracuje z ambasadą Stanów Zjednoczonych i pomaga hiszpańskiemu rządowi, a opowiada o epoce Franco i hiszpańskiej wojnie domowej” – mówi Cayo.

Verónica Echegui (“Me estás matando Susana”), Javier Rey (“Fariña”) i Tamar Novas (“El ministerio del tiempo”) prowadzą obsadę produkcji nakręconej w tym roku, której premierę planuje w przyszłym miesiącu .

Powieść wyreżyserowana przez Joan Noguera („Bez tożsamości”) i napisana przez José Luisa Martína („Isabel”) otrzymała Narodową Nagrodę Narracyjną 2018 , będącą pierwszą adaptacją niedawno zmarłej Grandes.

Cayo, Peruwianka z urodzenia, gra „Meg Williams”, kobietę z charakterem.

„I mam akcent z Monterrey”, mówi rozbawiona, „prawda jest taka, że ​​historia jest bardzo dobra i jeśli powiem więcej, to mnie zabiją” (śmiech).

przewiduje, że do końca roku przyjedzie do Meksyku, żeby nakręcić film, a także sama przygotować projekt, ale jako producent.

Ponadto od przyszłego poniedziałku będzie można ją usłyszeć jako bohaterkę podcastu „Magic City” w Sonoro.

Fikcyjna (audio) składa się z sześciu odcinków, rozgrywa się w Miami i śledzi prezenterkę telewizyjną (Cayo), która postanawia zbadać zniknięcie wpływowej piosenkarki reggaeton.

„Bardzo fajnie jest być bohaterką” – podsumowuje aktorka.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź