Menudo poszukuje członków, aby uformować swoje nowe pokolenie


Słynny ogłosił, że przeprowadzi wirtualny za pośrednictwem aplikacji, aby znaleźć nowych członków do zespołu


Obecnie Menudo odbywa pożegnalną trasę po Ameryce, podczas której niektórzy z jego głównych członków ponownie połączą się ze swoją publicznością, a następnie przekażą pałeczkę nowemu pokoleniu.

Kierujący tym legendarnym zespołem już szukają nowych talentów, aby przywrócić nazwę i sławę tego boysbandu, który był pozycjonowany jako jeden z najbardziej udanych kilkadziesiąt lat temu.

Wcześniej prezentowano projekt “A New Beginning” (“Un Nuevo Comienzo”), ale dziś to już rzeczywistość. Menudo Productions wraz z prezenterem Mario Lópezem ogłosili, że poszukiwania te rozpoczęły się we współpracy z HeartOut.io, platformą cyfrową, na której kandydaci mogą wysyłać swoje przesłuchania z prezentacjami „” z dowolnego miejsca na świecie.

„Cieszymy się, że możemy rozpocząć przesłuchania, wykorzystując technologię HeartOut do demokratyzacji procesu przesłuchań na całym świecie i ochrony jego prawdziwości” – powiedział dyrektor generalny HeartOut.

Menudo zostało początkowo stworzone przez Edgardo Díaza, ale po latach międzynarodowych sukcesów rozpadło się. Prawda jest taka, że ​​w latach 70-tych i 80-tych zrewolucjonizowali świat m.in. piosenkami “Súbete a mi moto”, “Quiero Ser” i “Claridad”. A z tych utalentowanych młodych ludzi wywodziły się wielkie gwiazdy, takie jak i Draco Rosa.


Google

Wymagania…

Menudo Productions wskazało, że jako wymagania poszukuje dwujęzycznych/dwukulturowych chłopców w wieku 12 i 16 lat, z dużymi zdolnościami wokalnymi i umiejętnościami tanecznymi. Liczą na tysiące przesłuchań z całego świata.

Jeśli chodzi o przesłuchania osobiste, odbędą się one od 17 września w , Nowym Jorku, Los Angeles, Miami i Mexico City.

Udostępnij
Sprawdź także  Jennifer Lopez rusza na ulice Miami w zwiastunie Rauw Alejandro Collab „Cambia El Paso”

Zostaw odpowiedź