Mariángel Ruiz przyznaje się do silnej depresji podczas występu w 'La viuda joven’


jak nigdy dotąd mówiła o epizodzie depresyjnym, z jakim zmierzyła się podczas nagrań


W połowie 2011 roku zagrała w jednej z najbardziej udanych wenezuelskich telenowel ostatnich lat. 

kierowana przez Sandrę Rioboó i Martína Hahna dla Venevisión, miała w obsadzie , która wyróżniała się jako główna postać w 

Mniej więcej o swoim czasie w telenoweli, niedawno otworzyła się na temat depresyjnego epizodu, z którym się zetknęła podczas wywiadu z Luisem Olavarrieta. 

„Skończyłam po tej telenoweli z depresją, myślę, że ma to związek z tak wieloma scenami płaczu, że potem wróciłam do domu z płaczem i powiedziałam: Co się ze mną dzieje? To było coś, co przeczytałam i zinterpretowałem, więc dlaczego mam godzinę płakać, jeśli to nie jest moje życie” – skomentowała. 

Przypomniał również, że postać Inmaculady Rojas miała bardzo złożone życie, które przechodziło przez bardzo szalone emocje i nie wiedziała, jak się wycofać. 

„Odkryłam, że jeśli nie masz narzędzi, ponieważ studiujesz, może to być również sprzeczne z twoim zdrowiem” – dodała. 

Przypomnijmy, że La viuda Joven była jednym z ostatnich dramatycznych przedstawień zrealizowanych w Wenezueli. 

Historia opowiada o Inmaculadzie, zwanej też La Baroness, kobiecie o niezwykłej urodzie, która urzeka mężczyzn niesamowitym magnetyzmem i urokiem. Jej opanowanie i spokój pomagają jej radzić sobie w trudnych sytuacjach, ale też sprawiają, że jest podejrzana o zamordowanie swoich byłych mężów. 


Udostępnij
Sprawdź także  Televisa ujawnia wszystkie telenowele, które będą miały premierę w 2022 roku

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź