Los pecados de Inés de Hinojosa: wszystko o nowej adaptacji kontrowersyjnej serii


Historia Inés mogłaby powrócić na ekrany dzięki nowej odsłonie serialu


Wszystko wskazuje na to, że kontrowersyjna kolumbijska propozycja zostanie zaadaptowana ponad 30 lat po premierze. 

Według dziennikarza Carlosa Ochoa, znanego również jako Biblia telenowel,   ponownie zostałby wyreżyserowany przez i byłby ekskluzywną produkcją dla nowej platformy streamingowej należącej do TelevisaUnivisión, ViX.+. 

Jeśli chodzi o bohaterów, wymienił Caroline Gaitán i Natalię Reyes jako możliwe kandydatki do interpretacji postaci, które grali Amparo Grisales i Margarita Rosa de Francisco w 1988 roku. 

Przypomnijmy, że pierwotna wersja wywołała poruszenie w transmisji ze względu na sceny erotyczne, lesbijskie i nagie, ale i tak była kamieniem milowym w kolumbijskiej telewizji, pozycjonując się jako jedną z najważniejszych produkcji i zasługując na kilka nagród Premios India Catalina.


Google

Fabuła

Los pecados de Inés de Hinojosa to pełna pasji opowieść o spisku i zdradzie, w której piękna kobieta metysa z ziem Wenezueli zmienia losy miasta i epoki, nie tylko ze względu na swoją urodę, ale także sposób, w jaki stawia czoła różnym przeciwnościom na jej ścieżce i przekracza żelazny porządek społeczny tamtych czasów swoją nieokiełznaną seksualnością,.

Z Inés de Hinojosa, Amparo Grisales zaprezentowała silną i silną kobiecą postać, która nie była dotąd pokazywana w kolumbijskiej telewizji. 

Udostępnij
Sprawdź także  Od „The Squid Game” do „La casa de papel”: Park Hae-soo zastąpi Pedro Alonso jako Berlin w koreańskim remake'u, który zobaczymy w 2022 roku

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź