Las pelotaris: obsada nowego serialu prowadzonego przez Zurię Vega


to nowa , którą przygotowuje wspólnie z na platformę . Poznaj bohaterów i datę premiery


Nadal trwają zapowiedzi produkcjim, które zostaną wydane w nadchodzących miesiącach w serwisie streamingowym. 

 to tytuł nowej serii, która została nagrana dzięki umowie pomiędzy The Studio i .

Marc Cistaré, który wyróżnia się jako scenarzysta, reżyser i producent, ogłosił, że historia przedstawia , które walczą o spełnienie swoich marzeń w świecie zdominowanym przez mężczyzn. 

, które spotkały się z uprzedzeniami, aby w pełni żyć swoim zawodem i życiem. Były podziwiane i nienawidzone, bo robiły to, czego nie powinny robić. Chcemy im oddać hołd tą serią, która już niedługo będzie dostępna na platformie ” – skomentował. 

Las pelotaris 

 

Jeśli chodzi o udział w serialu, Vega skomentowała na Instagramie: „Nie znacie emocji, uczuć i serca, jakie ma ten projekt. Opowiadanie tej historii z moimi koleżankami i utalentowanymi kolegami pod kierunkiem mojego ukochanego Jesúsa Rodrigo Palaciosa i pod okiem Chechu Grafa było ogromną przyjemnością”.


google

 

Hiszpanka z przyjemnością opowiada historię pionierskich, wojowniczych i mściwych kobiet w świecie mężczyzn. 


Google

Maria de Nati 

Poprzez swój profil na Instagramie stwierdziła, że ​​jest zakochana w projekcie i wspaniałym zespole, który go otacza. 


Google

 

wyróżnia się jako jedyna Kolumbijka w głównej obsadzie serialu Las pelotaris

„Cóż za szczęście, że mogę podzielić się z wami tym, co kręciliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. Pelotaris to potężna historia. Baskijskie mistrzynie peloty w latach 20. walczyły z uprzedzeniami w czasach, gdy bycie kobietą było jeszcze trudniejsze niż dzisiaj. Dołączenie do tej historii było marzeniem” – powiedziała. 


Google

Historia

Fabuła przenosi się do lat 20. ubiegłego wieku, kiedy trzy piłkarki próbują spełnić swoje marzenia, przełamując uprzedzenia i więzi. Chelo, Idoia i Itzi są odnoszącymi sukcesy sportowcami, którzy ponoszą konsekwencje przełamania schematu w świecie, w którym płci żeńskiej odmówiono ambicji i wolności seksualnej. 

Sprawdź także  Netflix daje pierwszy podgląd nowej serii od twórcy „Elite”

Wspomniana składa się z ośmiu rozdziałów, które zostały nakręcone między Meksykiem a różnymi miejscami w Hiszpanii, w tym Krajem Basków, miejscem powstania gry w piłkę. 

W tej chwili nie ma potwierdzonej daty premiery, ale oczekuje się, że będzie to koniec bieżącego roku lub początek 2023 roku. 

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź