Kenia Os celebruje miłość we wszystkich jej formach swoją nową piosenką „Todo my love”


Nowa piosenka to oda do różnorodności i miłości 


Nowa piosenka Kenii Os „” miała świetny początek, plasując się wśród pierwszych miejsc na YouTube. Ponadto w momencie premiery stała się trendem numer jeden na Twitterze.

Jeśli lipiec został nazwany miesiącem „kenini” przez miliony fanów Kenii Os, to sierpień znajdzie bardzo szczególne miejsce wśród miłośników popu dzięki temu nowemu utworowi. „Kenini pokazali mi, że miłość jest miłością we wszystkich jej formach i kolorach. To właśnie chciałam przekazać nową piosenką, taką jak ”, mówi wokalistka. „To mój sposób na oddanie im wszystkiego, co mi dają. Jestem im bardziej niż wdzięczna za sposób, w jaki wspierają wszystkie moje projekty”.

„Zawsze otwierają mi możliwości wspólnego robienia nowych rzeczy”. Artystka mówi o wsparciu swoich fanów, którzy w sieciach społecznościowych zawsze są świadomi każdego wydania lub osiągnięcia Kenii. Od krajowych TT na Twitterze po tysiące kreacji na TikTok z zapowiedziami jej muzyki nie ma dziś fanów bardziej oddanych niż tych Kenii Os. „Todo My Love” miało zapowiedź na TikTok, gdzie wygenerowało ponad 14,6 tys. ów z piosenką w tle.

„Chciałem już, żeby go posłuchali, a przede wszystkim zobaczyli wideo” — dzieli się „Prawda jest taka, że ​​nagranie tego było bardzo zabawne i trudne. Część, którą nakręciliśmy na ciężarówce, była nie lada wyzwaniem. Musiałam wejść na dach i występować z góry, próbując utrzymać równowagę”.

Jej „Cambios de Luna” pozostaje w czołówce sprzedaży w sklepach MixUp oraz w trendach platform cyfrowych. Pięć miesięcy po premierze ma ponad 120 milionów wyświetleń w samym Spotify. Utwory „Llévatelo” i „La Noche” są już złote.  przygotowuje się obecnie do swojego wielkiego show w National Auditorium w lutym 2023 roku.

Sprawdź także  Premios Odeón 2022: wszyscy zwycięzcy

Jest to spowodowane licznymi osiągnięciami, które zdobyła w ostatnich tygodniach: została ukoronowana największym zwycięzcą na MTV MIAW, jest nominowana do KCA, a jej ostatnia współpraca z  zakończyła się sukcesem.

Kenia przygotowuje również swój kolejny muzyczny udział w „La Voz”, a „Todo My Love” przygotowuje do tego grunt. Popowy hit celebruje miłość we wszystkich jej formach, aby kochać swobodnie.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź