Juego de mentiras, kto jest kim w długo oczekiwanym nowym thrillerze Telemundo?


Dzięki luksusowej produkcji ta ekscytująca historia obraca się wokół tajemniczej i pięknej kobiety, która skrywa wiele tajemnic. To także debiut i Cynthii Klitbo w !


Maria Elisa Camargo to Adriana Molina

Tajemnicza i złożona kobieta, która jest w centrum tego thrillera. Jest żoną Césara Ferrera. Jest intelektualna, ambitna i wie, jak wykorzystać swoje wdzięki, aby uzyskać to, czego chce. Akcja toczy się po tym, jak wydarzy się coś nieoczekiwanego, co ujawnia, że ​​Adriana ma więcej niż dwie twarze…


jako Cesar Ferrer

Mąż bohaterki to konserwatywny ojciec, który odda wszystko dla rodziny. Seks z partnerką wywoła iskry na ekranie!


jako Renata del Rio

Jest ambitną i odnoszącą sukcesy właścicielką linii lotniczej, która jest bardzo blisko związana ze swoim synem Francisco Javierem del Río. Zniesie potknięcia męża, Pascuala del Río. Na zewnątrz wydaje się zimna i wyrachowana, czy może jest niezrozumianą kobietą?


Eduardo Yanez jako Pascual del Rio

Ożenił się z miłości, ale ambicja Renaty i zaangażowanie zawodowe sprawiły, że Pascual zaczął szukać szczęścia poza swoim domem, by stać się łamaczem serc.


Altaír Jarabo to Camila del Río

„Księżniczka” dynastii del Rio to kobieta, która zrywa z rodzinnymi schematami, myśli samodzielnie i doświadcza intelektualnego przebudzenia, które sprawi, że zderzy się z klanem. Jest samotna, ciekawa i oddana sprawom społecznym.


Rodrigo Guirao jako Francisco Javier del Rio

El Delfin w klanie Rio jest w związku z kongresmenką z Kalifornii, Alejandrą Edwards.


Alicia Machado jako Alejandra Edwards

Dziewczyna Francisco Javiera jest senatorem. Jest niezwykle wyrafinowana i seksowna, jest kobietą, która wie, czego chce i jako dobry polityk potrafi negocjować, aby jak najlepiej wykorzystać sytuację.

Udostępnij
Sprawdź także  Alejandro Speitzer przechodzi wielką transformację w swojej nowej serii

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź