Eladio Carrión: Muzyk odkrywa cel swojej sztuki w nowej piosence


Za pomocą tego nowego singla i autor tekstów stara się nawiązać kontakt ze swoimi fanami, wyrażając siłę swojej pozycji jako artysty


Muzyk Eladio Carrión prezentuje swój nowy   , piosenkę, która wyraża prawdziwy cel jego muzyki: jego rodzinę i fanów. Poprzez swoje projekty artysta, który był nominowany do Latin Grammy, zdołał pozostawić rewolucyjny ślad w powstawaniu trapu w języku hiszpańskim na światowym poziomie, co doprowadziło go do wielkich sukcesów.

Za pomocą tego nowego singla i autor tekstów stara się nawiązać kontakt ze swoimi fanami, wyrażając siłę swojej pozycji jako artysty, jednocześnie nawiązując do kontrastujących losów i zagłady, które przyniosły mu sławę i sukces.

” zostało napisane przez Eladio i wyprodukowane przez Hydro, a Andre The Giant był odpowiedzialny za miksowanie i mastering utworu. Przy okazji premiery artysta wydał również swój nowy teledysk, który został nagrany w Hiszpanii, wyprodukowany przez Entre Familia Films i wyreżyserowany przez Alpernia i Nehomar.

Obrazy wideo w sposób artystyczny pokazują różne perspektywy tego, co otacza Eladio na co dzień, jako artysty i jako człowieka. Zapewniają również spojrzenie na relacje Eladio z jego fanami poprzez inspirujące klipy z poprzednich ów, ukazując silną więź między artystą a jego publicznością.  

Dzięki nowemu singielowi Eladio miał również możliwość odkrywania innowacyjnych brzmień, po raz kolejny udowadniając elokwencję swoich kompozycji.

Podobnie jak każdy z jego projektów, nie ma wątpliwości, że to wydawnictwo wywrze silny wpływ na jego fanów, po sukcesie jego najnowszego singla „Nota” z .

Obecnie artysta zbliża się do końca udanej trasy prezentacyjnej w Hiszpanii i przygotowuje się do wyczekiwanego koncertu „Sauce Boyz” 19, 20 i 21 sierpnia w Coliseo de


Udostępnij
Sprawdź także  Danna Paola walczy z machismo z „Calla tú”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź