Czy Natalia Jiménez wskrzesi Rocío Dúrcal w bioserialu?


Natalia Jiménez ujawniła, że ​​marzy o ożywieniu w swoim bioserialu


 Chilijska zapewnia, że ​​jej kariera artystyczna jest inspirowana „La Diva de Divas” i wyznaje, że bardzo chciałaby wcielić się w nią w serialu o jej życiu.

Jiménez uważa się za „bardziej meksykańską niż chilijską” artystkę. W wywiadzie podczas swojego udziału w La Academia, mówiła o zmianach, jakie zaszły w jej karierze piosenkarki i jak daleko chciałaby się posunąć.

„O nie. Cóż, to byłoby niesamowite. Oczywiście. Kochałabym to. To byłoby idelane!” Natalia powiedziała o odgrywaniu Dúrcal w serialu.Dla Jiméneza byłoby zaszczytem wcielić się w artystkę znaną z Amor Eterno. „Wiele pracy, którą wykonuję dla Meksyku w moim sercu, opiera się na jej karierze, na jej doświadczeniu, na jej głosie, tak jak w przypadku Juana Gabriela i José Alfredo Jiméneza. Jest wiele odniesień do meksykańskiej muzyki, które podziwiam i które uwielbiam teraz odtwarzać swoim głosem”.


Wywiad z Natalią Jimenez

Porównują Natalię Jiménez z

Natalia jest nieustannie porównywana do „Divy Div” i zapewnia, że ​​to dla niej zaszczyt.

„Ona (Rocío Dúrcal) zostawiła sztandar bardzo wysoko, jeśli znam te piosenki (mariachi), to dzięki niej, mam za co być wdzięczna. Dla mnie to luksus móc śpiewać piosenki, które ona śpiewała i, no cóż, miała tak dobry odbiór, i to mnie bardzo podekscytowało. Kiedy mówią mi – teraz jesteś najbardziej meksykańskim Hiszpanem – …, jest to dla mnie jak komplement, to zaszczyt.” – powiedziała Jiménez.

Córki Rocío chcą tej roli

Odkąd wyszło na jaw, że nakręcą lub film o artystce, jej córki Carmen Morales i Shaila Dúrcal zmierzyły się ze sobą, by zdobyć tą rolę, ponieważ dla obu marzeniem jest zagrać matkę.


Udostępnij
Sprawdź także  Verónica Merchant wraca do Televisy z kontrowersyjną postacią w 'Mujer de nadie'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź