Carlos Torres opisuje swoje doświadczenia po nagraniu „Bienvenidos a Edén” w Hiszpanii


opowiedział o swoich doświadczeniach z nagrywaniem nowego serialu dla z dala od rodzinnej Kolumbii


Po zagraniu w dwóch udanych sezonach La Reina del Flow,  próbuje nowych wyzwań. 

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu został potwierdzony jego występ w drugiej odsłonie hiszpańskiego serialu , a teraz mówi o tym ten sam

„Byłem mile zaskoczony sympatią ludzi w Hiszpanii, w całej Europie, ale szczególnie w Hiszpanii, gdzie miałem okazję spędzić ponad trzy wspaniałe miesiące. Ludzie bardzo nas kochają, bardzo nas szanują i bardzo kochają kolumbijskie talenty” – powiedział dziennikarzowi Carlos Ochoa. 

„Miałem okazję nakręcić w 100% hiszpański , nie mogę o tym dużo mówić, ale jestem szczęśliwy i wdzięczny za tę możliwość” – kontynuował. 

przyznał również, że bardzo lubił pracować w Hiszpanii, mimo że tęsknił za ojczyzną. 

„To nowe doświadczenie, podobało mi się, jedzenie jest pyszne, ludzie są wspaniali. Poznałem wiele miast i miasteczek, których nie miałem okazji wcześniej zobaczyć” – powiedział. 

Zapytany, czy porzuci kolumbijskie produkcje teraz, gdy spróbował szczęścia w Hiszpanii, dał jasno do zrozumienia, że ​​chce pracować wszędzie. 

„Dla nas jako aktorów to przywilej móc pokazywać swój talent w innych częściach świata, ale zawsze będzie wyraźnie Kolumbią. Będziecie mnie nadal widywać w innych produkcjach i jak tylko będę mógł wam opowiedzieć o kolejnych projektach to to zrobię. Dziękuję wszystkim za miłość i uznanie” – powiedział.

Udostępnij
Sprawdź także  'Now and then': Maribel Verdú przewodzi międzynarodowej obsadzie pierwszego hiszpańskiego serialu Apple

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź