Anitta: Nie przegap tego! Piosenkarka przedstawiła swój nowy teledysk „Gata”


wkrótce wyda swój nowy „Versions of Me Deluxe”, a jak zapowiedziała, wydała swój nowy teledysk do utworu „”, który jest już dostępny na YouTube


Supergwiazda latynoskiego popu, , przygotowuje się do wydania swojego albumu „Versions of Me Deluxe” za pośrednictwem Warner Records. Pierwszym teledyskiem oferowanym jako podgląd tego albumu jest , który jest już dostępny na YouTube. Uderzający został wyreżyserowany przez Giovanniego Bianco.

ogłosiła wersję deluxe z wielkim entuzjazmem i ujawniła, że ​​ będzie zawierał dwie nowe kolaboracje, jedną z Missy Elliott („Lobby”) i drugą z Malumą („El Que Espera”) .

Ten luksusowy album pojawia się w ekscytującym momencie dla Anitty, ponieważ właśnie zdobyła swoją pierwszą nominację do MTV VMA (Najlepsza latynoska, „Envolver”), nominację historyczną, ponieważ jest pierwszą Brazylijką nominowaną do solowego projektu w historia VMA. Ale ogłoszono także, że Anitta zaśpiewa na VMA 28 sierpnia. Ponadto niedawno ustanowiła światowy rekord Guinnessa jako pierwsza solowa artystka latynoska, która osiągnęła pierwsze miejsce na globalnym Spotify.

W kwietniu Anitta wydała „Versions of Me”, które otrzymało pochwałę m.in. od krytyków i magazynów, takich jak Rolling Stone, Billboard, The New York Times i NME. Album z 15 utworami został wydany w języku hiszpańskim, angielskim i portugalskim i jest rekordem największego tygodnia streamingu dla brazylijskiego artysty na Spotify, z ponad 40 milionami streamów.

Po wydaniu albumu Anitta wystąpiła na Coachella, gdzie, jak głosiła Variety, „zachwyciła” publiczność 45-minutowym setem, który zawierał „niesamowitą mieszankę gatunków, podkreślając muzykę brazylijską i latynoską, która wyniosła ją do sławy”.


Udostępnij
Sprawdź także  Latin Grammy 2020: Alejandro Fernández, Camilo i zwycięzcy wieczoru

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź