Andrés Tovar: Czy Maite Perroni jest w ciąży? jej partner przerywa ciszę


przerwał ciszę po tym, jak została przyłapana z podejrzanym brzuchem i nosiła workowate ubrania


Biorąc pod uwagę ciągłe uwagi na temat możliwej ciąży aktorki , jej partner,   postanowił przerwać milczenie i raz na zawsze wyjaśnić, czy to prawda, że ​​zostaną rodzicami.

W ostatnich dniach mówiono, że Perroni została złapana z podejrzanie dużym brzuchem i noszącą luźne ubrania, co potwierdzałoby oczekiwanie jej pierwszego dziecka. Producent zapewnia jednak, że te wersje są fałszywe i choć nie wyklucza założenia rodziny z piosenkarką, na razie nie ma tego w planach.

„To nieprawda, to fałsz, Maite nie jest w ciąży, oczywiście mamy wiele wspólnych planów, ale porozmawiamy z nimi i opowiemy o naszym głosie, podzielimy się z fanami Maite, z publicznością, z mediami tak szybko, jak to możliwe. Ale te informacje, które są rozpowszechniane, są fałszywe”- powiedział w wywiadzie.

Tovar dodał, że choć są szczęśliwi i zakochani, nie chcą się spieszyć, na razie cieszą się swoim związkiem i czasem spędzonym razem .

„Jesteśmy bardzo zakochani, będziemy iść krok po kroku ramię w ramię z Bogiem” – powiedział Andrés.

Od początku swojej historii para musiała przezwyciężać kontrowersje, ponieważ według magazynu TVNotas oboje zaczęliby się spotykać, gdy był jeszcze żonaty z aktorką Claudią Martin .

Ale to nie pierwszy raz, kiedy zajmują się kwestią rodzicielstwa, w kwietniu tego roku to samo czasopismo zapewniało, że Maite jest w trzecim miesiącu ciąży i że to tylko kwestia dni, zanim podzieli się wiadomością z całym światem. Było to coś, co nigdy się nie wydarzyło.

Udostępnij
Sprawdź także  Mujer de nadie: Poznaj „Lucíę”, postać Livii Brito w nowej telenoweli

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź