Aktorka Televisy zginęła w wieku 25 lat


Młoda , mająca zaledwie 25 lat, straciła życie w zupełnie nieoczekiwany sposób


Świat rozrywki po raz kolejny pogrążony jest w żałobie. Tym razem z powodu utraty Aranzy Peña, bardzo młodej aktorki, która miała zaledwie 25 lat. Artystka , która studiowała w i TV , pochodziła z Oaxaca, ale w wieku 16 lat przeniosła się do Mexico City, aby spełnić swoje marzenia o wejściu do medium artystycznego.

W sobotę 6 sierpnia potwierdzono, że Aranza zginęła w wypadku samochodowym, ku zaskoczeniu swoich fanów na portalach społecznościowych, którzy byli bardzo zszokowani, nie mogli uwierzyć w wiadomości.

Według informacji lokalnej prasy, młoda kobieta z Oaxaca straciła życie, gdy podczas jazdy samochodem przez dzielnicę Hidalgo Poniente w Salina Cruz uderzyła w betonowy słup.

Po wypadku na miejsce zdarzenia przybyli ratownicy medyczni, aby udzielić pierwszej pomocy, ale niestety nie mogli nic zrobić, a ona nie przeżyła.

Różne media ze stanu Oaxaca donosiły, że aktorką i influencerką była córka Sergio Peña Aburto, który jest radnym wspomnianego miasta.W 2013 roku odbyła pierwsze zajęcia z aktorstwa w Centrum Kształcenia Aktorskiego dla Telewizji (Cefat) w telewizji Ajusco. Później kontynuowała szkolenie i uzupełniała studia w Centrum Edukacji Artystycznej (CEA) w .

Aranza nagrała odcinki dla  La Rosa de GuadalupeComo dice el dicho , a ostatnio brała udział w Esta historia me suena.

Była także influencerką i miała ponad 94 tysiące obserwujących na Instagramie, gdzie zawsze dzielił się swoimi podróżami ze swoimi fanami.

Niech spoczywa w pokoju.


Udostępnij
Sprawdź także  Mujer del Diablo: Obsada z pierwszej serii Televisy i Univision

Zostaw odpowiedź