rebelde fot. Netflix

Wyjaśnione zakończenie „Rebelde 2″: kto wygrał konkurs muzyczny i co stało się z bohaterami


W drugim sezonie „” na uczniów czeka wiele niespodzianek po powrocie na EWS: nowy dyrektor muzyczny, nowy kolega z klasy i szansa na wejście do branży


OSTRZEŻENIE, OSTRZEŻENIE O SPOILERACH.

W drugi ”, serii , nowy nauczyciel przychodzi do EWS, aby poprowadzić Programa de excelencia musical, ale w przeciwieństwie do swoich poprzedników bardziej ceni indywidualny talent, więc zastępuje Bitwę Zespołów konkursem solowym. (Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam)

Chociaż Jana Cohen, Luka Colucci, Andi, Dixón i Esteban starają się zatrzymać grupę Rebelde zjednoczoną, wkrótce rozdzielili się z powodu zasad narzuconych przez Gusa Baumana. Tymczasem MJ i Sebastian kontynuują współpracę i rozpoczynają związek miłosny.

Podczas gdy Esteban postanawia wygrać konkurs, który zapewni mu EP-kę wyprodukowaną przez Baumana i zastosuje się do wszystkich instrukcji nauczyciela muzyki, Dixón kwestionuje jego metody i po kilku konfrontacjach zostaje wykluczony z MEP.


Emilia ukradła piosenkę Andi w drugim sezonie „Rebelde” (zdjęcie: )

CO STAŁO SIĘ POD KONIEC SEZONU 2 „REBELDE”?

Ze swojej strony Emilia kradnie piosenkę Andi, aby zapewnić sobie przyszłość w muzyce i nie wracać do Brazylii. Chociaż poszkodowana dziewczyna akceptuje sytuację, w końcu demaskuje swoją dziewczynę i powoduje jej wydalenie z EWS. Coś, co później ją dręczy i prowadzi do zażywania narkotyków.

Po utracie stypendium Esteban prosi o pomoc Marcelo Colucci i zaczyna robić wszystko, aby wygrać konkurs, w tym wykorzystywać Ilse do manipulowania wynikami aplikacji, zdradzać brata i tracić przyjaciół.

Tymczasem Luka angażuje się w przyjaźń z Okane, nowym uczeniem, który ma umowę z Gusem, i zaczyna sprzedawać narkotyki w EWS. Kiedy widzi stan Andi, postanawia nie dawać jej więcej tabletek, ale Okane robi coś przeciwnego i była dziewczyna Emilii przedawkowuje. Chociaż przeżyje, trafia do ośrodka rehabilitacyjnego.

Aby wrócić do Estebana, Luka urządza przyjęcie na urodziny brata. Podczas uroczystości Sebastián dowiaduje się o pocałunku MJ i Dixóna i kończy z nią związek. Esteban walczy z Dixónem, który później ulega wypadkowi samochodowemu z powodu lekkomyślności Jany.

W przedostatnim odcinku drugiego sezonu „Rebelde”, Dixon prosi Gusa, aby pozwolił mu wziąć udział w konkursie, a jeśli nie wygra, obiecuje, że nie wróci do EWS w przyszłym roku. Ponadto Marcelo Colucci, zmęczony skandalami Luki, przyspiesza swoją przeprowadzkę do Teksasu.


Gus Bauman wykorzystał Okane, aby pozbyć się Celiny i zostać nowym dyrektorem EWS w „Rebelde 2” (fot. Netflix)

CO OZNACZA KONIEC SEZONU 2 „REBELDE”?

Gus, czarny charakter z „Rebelde 2”

Aby uniknąć przeniesienia, Luka grozi Gusowi Baumanowi opublikowaniem historii młodego człowieka, który z jego powodu popełnił samobójstwo, ale nowy dyrektor EWS nie chce zaakceptować szantażu syna Marcelo, więc nie waha się go popchnąć i udawać, że była to próba samobójcza.

Podczas gdy Luka jest w śpiączce, Esteban zostaje ogłoszony zwycięzcą konkursu, co oznacza, że ​​wystąpi na Trend-Z Awards i będzie wyłącznym artystą Gusa. Jednak postać Sérgio Mayera Mori jest zdziwiona, ponieważ zdaje sobie sprawę, że Dixónowi nie poszło lepiej.

Woli jednak nie być częścią planu swoich przyjaciół zdemaskowania Baumana i skupia się naswojej prezentacji.

Śmierć Gusa Baumana

Pomimo faktu, że Sebastian zdradza ich, aby uniemożliwić matce zmuszenie go do studiowania ekonomii, odnoszą sukces, gdy Okane pojawia się na imprezie i pokazuje Estebanowi dowody winy Gusa. W konsekwencji na scenę wychodzi brat Luki i oskarża dyrektora EWS o morderstwo.

Oczywiście Bauman nie siedzi bezczynnie i konfrontuje się z Okane. Wydaje się gotowy go zabić, ale pojawia się Esteban i go broni. W środku konfrontacji nauczyciel muzyki spada ze schodów i umiera. Okane ucieka, a Esteban zostaje aresztowany przez policję .

Drugi „Rebelde” kończy się, gdy Luka budzi się ze śpiączki. Następnie pokazano ukończenie nauki przez studentów EWS, w tym Luki i Estebana, oraz aresztowanie Okane. Najwyraźniej za tym wszystkim stoi Marcelo Colucci. Co wydarzy się w trzecim sezonie?


Co stanie się z Okane w trzecim sezonie „Rebelde”? (Zdjęcie: Netflix)

ODCINKI SEZONU 2 „REBELDE”

  • Powrót do szkoły. Nowy dyrektor odwołuje bitwę zespołów, ale ogłasza nowy konkurs z dużą nagrodą. Nowicjusz Okane urządza przyjęcie.
  • Być lub wyglądać Gus planuje wieczorne zajęcia dla uczniów, aby zmierzyć się ze swoimi demonami. Emilia ma kłopoty z Andi. Esteban jest zaintrygowany stażystką Ilse.
  • Załóżmy duet! Uczniowie pracują w duetach, a rywalizacja Jany i MJ-a pogłębia się. Gus rekrutuje Okane do podejrzanego interesu. Życie miłosne Estebana staje się chaotyczne.
  • Viral. Dixon urządza przyjęcie w Under. Strategia Jany i Okane'a polegająca na zwiększeniu sieci społecznościowych wymyka się spod kontroli. Andi szuka sposobu na poradzenie sobie ze smutkiem.
  • Przedstawienie musi trwać. Po incydencie w Andi system EWS przechodzi poważne zmiany. Wszyscy skupiają się na próbach musicalu opartego na historii RBD. Okane otwiera się przed Luką.
  • Wróć do słońca. Luka przekonuje Estebana, by zorganizował przyjęcie urodzinowe w domu Colucci. Jana prosi Dixon, żeby poszła z nią na przyjęcie. Sebas i MJ walczą.
  • YOLO  Dixon prosi Gusa, by pozwolił mu wystąpić w finale. MJ zajmuje się swoją moralnością religijną. Kiedy jego ojciec przyspiesza jego przeprowadzkę, Luka próbuje szantażować Gusa.
  • Kolejny dzień, który mija. Uczniowie zdają sobie sprawę, że wszystkie nieszczęścia i tragedie roku szkolnego prowadzą do jednej osoby, więc łączą siły, aby ujawnić prawdę.
Udostępnij

Zostaw odpowiedź