ViX+ od TelevisaUnivision: wszystko, co musisz wiedzieć o nowej usłudze


Platforma jest już dostępna w Ameryce Łacińskiej, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Poznaj wszystkie szczegóły nowej usługi


W ostatnich miesiącach wciąż mówi się o potężnym sojuszu między Televisą i Univision.

Najpierw ogłoszono uruchomienie ViX, bezpłatnej usługi przesyłania strumieniowego, w której można oglądać wszystko, od telenowel, takich jak María la del barrio / Maria z przedmieścia, po seriale, takie jak La rosa de Guadalupe, a teraz dostępna jest płatna wersja z szeroką gamą oryginalnych treści. 

Pojawienie się na rynku miało miejsce 21 lipca w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i innych krajach Ameryki Łacińskiej. 

Platforma w swoim debiucie ma kilka serii, które wzbudziły zainteresowanie opinii publicznej.

Wśród nich wyróżnia się La mujer del diablo, opowieść Leonarda Padróna, która opowiada o nauczycielce ze szkoły podstawowej, która marzy o opuszczeniu miasta, ale wysokiej rangi przestępca ma na jej punkcie obsesję; oraz María Félix: La doña, bioseria oparta na życiu „divy meksykańskiego kina”.W ramach oficjalnej premiery w katalogu znalazły się również filmy Cocino cuando te extrañoMirreyes contra Godínez 2: El retiro.


Treści sportowe 

Oprócz seriali i filmów, ViX Plus będzie transmitować treści sportowe, w tym ekskluzywne mecze Ligi MX, pełne relacje z Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy i Ligi Konferencyjnej w języku hiszpańskim, Mistrzostwa Świata FIFA w Katarze 2022 itp.


Ceny ViX+ w Meksyku i Stanach Zjednoczonych 

W Meksyku miesięczny koszt wynosi 119 pesos, w Stanach Zjednoczonych 6,99 dolarów, z bezpłatnym siedmiodniowym okresem próbnym. W przeliczeniu na polskie ok. 30zł.

Czy ViX+ pojawi się w Polsce? W obecnej chwili, raczej to wątpliwe.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź