Tak Maite Perroni odpowiada na plotki o ciąży: „To tylko słodki chleb”


i są na ustach wszystkich, ponieważ wielu spekuluje na temat możliwej ciąży aktorki


W ostatnich dniach spekulowano, że   i  spodziewają się pierwszego dziecka. I chociaż para nie odpowiedziała bezpośrednio na te , zrobili to z wielkim humorem za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Producent audiowizualny opublikował na swoim Instagramie zdjęcie obojga, na których Maite trzyma jakieś słodycze i towarzyszy mu komunikat: „To tylko chleb… ”.

Ten sam obraz udostępniła również , która również postanowiła dodać, że „ To czyste szczęście!” , więc para zaprzeczała rzekomej ciąży.


Instagram

Te spekulacje pojawiły się po tym, jak bohaterka Mrocznego pożadania (Netflix) była widziany z wypukłym brzuchem przez program El Gordo y la Falca.

To kamery programu „ El Gordo y La Flaca ” uchwyciły moment, w którym gwiazda telewizji wyszła w towarzystwie matki z luksusowej restauracji w dzielnicy Polanco w Mexico City, ale ich uwagę przykuło to, że w dodatku ubrana w luźne ubranie gwiazda odsłoniła tajemniczy brzuch, który mógł potwierdzić jej zaawansowaną ciążę .Dziennikarz Gabriel Cuevas zakomunikował również w programie Spectacular Formula, że ​​para spodziewa się dziecka, tylko że podzielili się tym z najbliższymi.

„Dowiedziałem się z bardzo dobrego źródła, że ​​Maite Perroni jest w trzecim miesiącu ciąży i że wkrótce ogłosi tę wiadomość, …” – dodał Cuevas.

Należy pamiętać, że początki ich związku były kontrowersyjne, ponieważ Maite znalazła się w oku huraganu po tym, jak została oskarżona przez  Claudię  Martín  o odpowiedzialność za rozpad małżeństwa z Andrésem Tovarem. 

„Doświadczyliśmy nękania, szantażu, manipulacji, a nawet nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo naszych rodzin były zagrożone. Sprawy nie poszły tak, jak powiedziano i nie chcemy być częścią tego cyrku medialnego (co wydaje się, że mamy znosić jako ludzie poświęcający się rozrywce, gdyż pod pretekstem „wolności słowa” łamane są granice, w których gwałcone i niszczone jest ludzkie życie)” – powiedziała wtedy Perroni.

Później w ekskluzywnym wywiadzie powiedziała nam, jak bardzo czuła się szczęśliwa, że ​​znalazła miłość swojego życia.

„Moje serce jest szczęśliwsze niż kiedykolwiek, ceni każdą sekundę i czuje się wdzięczna i szczęśliwa, że ​​znalazłam  miłość mojego życia  i cieszę się każdą chwilą z moją rodziną, która jest moim największym skarbem” – podzieliła się z nami z wielkim entuzjazmem.

Jeśli chodzi o macierzyństwo, 39-letnia artystka wcześniej skomentowała, że ​​nie wyklucza możliwości zamrożenia jajeczek, aby w przyszłości zostać matką:

„Myślę, że to świetna alternatywa i dużo więcej możliwości dla kobiet, które chcą zapobiegać, które chcą podjąć decyzję później. Na razie nie, nie rozważam tego w tej chwili, życie i czasy się dostosują i będzie kiedy muszę, ale to zdecydowanie świetne narzędzie” – powiedziała dziennikarzom.

Należy zauważyć, że to nie pierwszy raz, kiedy bohaterka telenoweli, takich jak „Nie igraj z aniołem”, „Mój grzech” i „Triumf miłości”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź