Star+: Ujawniają niepublikowany materiał z serialu „Santa Evita”, którego premiera jest dzisiaj


Thriller wyprodukowany przez Salmę Hayek, opowiadający o tajemniczej historii ciała Evy Perón po jej śmierci, pojawia się wyłącznie na platformie / w dniu, w którym przypada 70. rocznica śmierci wpływowej argentyńskiej Pierwszej Damy


We wtorek, 26 lipca,  pojawia się na platformi. Jest to długo oczekiwany nowy od wytwórni Star Original Productions, który ze wszystkimi odcinkami pojawi się wyłącznie w Star Plus / Disney + w dniu upamiętniającym 70. rocznicę śmierci Evy Peron.

„Naszą wizją i głównym celem jest oferowanie we wszystkich naszych propozycjach rozrywkowych najbardziej odpowiednich treści. W tym przypadku z dumą prezentujemy premierę naszej lokalnej produkcji , fikcyjnego serialu opartego na powieści Tomása Eloy Martínez, skupiającego się na jednej z najbardziej emblematycznych kobiet w XX-wiecznej polityce latynoamerykańskiej i ikonie Argentyny o światowym znaczeniu” – powiedział Diego Lerner, prezes The Walt Disney Company Latin America.


URUGWAJSKA WCIELA SIĘ W ROLĘ EVY PERÓN

, Darío Grandinetti i reżyser Rodrigo García ujawnili niepublikowane dane zza kulis serialu, który zapowiada się na jedną z największych premier Star Plus  w Ameryce Łacińskiej.

W serialu występuje renomowana międzynarodowa prowadzona przez Natalię Oreiro (Eva Peron), Ernesto Alterio (Coronel Moori Koenig) i Diego Velazqueza (Mariano Vazquez), ze specjalnym udziałem Francesca Orelli (Dr. Pedro Ara) i Darío Grandinetti jako Juan Domingo Peron.

Producentami wykonawczymi „Santa ” na podstawie bestsellera argentyńskiego pisarza Tomása Eloya Martíneza są meksykańska i producentka  Pinault oraz José Tamez (oboje z firmy produkcyjnej Ventanarosa), a reżyserem jest Rodrigo García, który pełni również funkcję producenta wykonawczego, oraz argentyński filmowiec, , reżyser teatralny i scenarzysta Alejandro Maci, który odpowiada również za produkcję artystyczną.  została napisana przez Marcelę Guerty i Pamelę Rementería.

Sprawdź także  Rosy Ocampo ujawnia pierwszy zwiastun i datę premiery „Vencer el pasado”

W ciągu siedmiu 45-minutowych odcinków „Santa  opowiada tajemniczą historię za wędrującym zwłokami argentyńskiej pierwszej damy Evy Perón po jej śmierci, które przez trzy lata czekały na pochówek w celu budowy mauzoleum, które nigdy się nie zmaterializowało. W 1955 roku argentyńskie siły zbrojne obaliły ówczesnego prezydenta Juana Domingo Peróna i przez 16 lat ukrywały ciało Evity, aby nie stało się bronią przeciwko reżimowi. Po jej śmierci Eva stała się potężną postacią polityczną jako żona Generał Perón i jej wędrujące, niepogrzebane zwłoki miały wpływ na politykę kraju przez ponad dwie dekady.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź