Rozpoczęto zdjęcia do nowego serialu policyjnego Star+, „El Mantequilla”


Produkcja z Alberto Guerrą, Mayrą Batallą, Rafaelem Sánchez Navarro i Ivánem Aragónem pojawi się na platformie w 2023 roku


W ten czwartek, 28 lipca,  ogłosiło, że kręci już „”, nowy policyjny od wytwórni Star Original Productions, opowiadający o oszuście, która przybiera różne osobowości, aby zrealizować skomplikowany plan usprawiedliwienia starej niesprawiedliwości tego, którego matka była ofiarą. Wyprodukowany w Meksyku przez BTF Media ma nowe gwiazdy w produkcji: (Emiliano Escamilla), (Elena Robles), (Generał Cuauhtémoc Robles) i (Pablo Garduño) i ma trafić na platformę w 2023 roku (zapewne na + w Polsce).

W ten sposób „” opowiada historię Emiliano Escamilli, który jest zmotywowany do pomszczenia dawnej niesprawiedliwości, więc użyje swoich umiejętności do kamuflażu i oszustwa, w celu odzyskania skarbów, które do tej pory uważano za utracone przez , najsłynniejszego oszusta w Meksyku. Aby to osiągnąć, Emiliano przyjmie różne tożsamości w zależności od potrzeb chwili, używając różnych strojów, akcentów i postaw, aby zrealizować swoją misję, a jednocześnie uciec ze szponów początkującego detektywa policyjnego i głodnego reportera, który chce zdemaskować jego plan za wszelką cenę.

To jest produkcja „El Mantequilla”

Nagrania zaplanowano na połowę września w różnych miejscach w Mexico City, Hidalgo, Tequesquitengo i Cuernavaca, „El Mantequilla” będzie składać się z ośmiu 45-minutowych odcinków i umiejscowione będzie w latach 80.. Łączy czarny humor, akcję i dramat przedstawiając historię pełną napięcia i intrygujących zwrotów akcji. W ten sposób publiczność połączy się z głównym bohaterem, rozpoczynając z nim zabawną grę w kotka i myszkę.

serialu uzupełniają Alejandro Calva (Botello), Eligio Meléndez (Beto Benavídez), Hernán Mendoza (Mantequilla), Enrique Arreola (Camacho), Carmen Beato (Margarita) i Abril Schreiber (Tatiana). Felipe Martínez Amador jest showrunnerem i reżyserem „El Mantequilla” razem z Javierem Solarem. Autorami serii są Martínez Amador, Olfa Masmoudi i Ingrid de Lassé.

Sprawdź także  Przyjaźń, która zakończyła się po sprawie Paulette

Wreszcie, ta oryginalna jest częścią solidnej oferty produkcji Star+, w całości opracowanej w regionie i zgodnej z zobowiązaniem podjętym przez The Walt Company Latin America do tworzenia lokalnych treści dla swoich usług przesyłania strumieniowego, we współpracy z regionalnymi domami produkcyjnymi i lokalnymi talentami.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź