Ricky Martin zaprzecza „obrzydliwemu” twierdzeniu, że miał związek seksualny lub romantyczny ze swoim siostrzeńcem


„Nie możemy się doczekać, aż ta okropna sprawa zostanie odrzucona, gdy tylko sędzia przyjrzy się faktom” – powiedział adwokat artysty


 zaprzecza jakiemukolwiek rodzajowi romantycznego związku ze swoim siostrzeńcem po tym, jak pojawiły się nowe aspekty w sporze o przemoc domową, co doprowadziło do oskarżeń na początku tego miesiąca w .

Według doniesień medialnych oskarżycielem – który złożył zawiadomienie anonimowo – był 21-letni siostrzeniec Martina, który twierdził, że spotykał się z portorykańskim artystą przez siedem miesięcy. Raport cytuje nakaz mówiący o tym, że zerwali dwa miesiące temu, ale składający petycję twierdzi, że Martin nie zaakceptował separacji i był widziany w pobliżu jego domu co najmniej trzy razy.

 , oczywiście, nigdy nie był – i nigdy nie będzie – zaangażowany w jakikolwiek związek seksualny lub romantyczny ze swoim siostrzeńcem” – powiedział Marty Singer, adwokat Martina, w oświadczeniu. „Pomysł jest nie tylko nieprawdziwy, ale i obrzydliwy. Wszyscy mamy nadzieję, że ten człowiek otrzyma pomoc, której tak pilnie potrzebuje. Ale przede wszystkim czekamy na oddalenie tej okropnej sprawy, gdy tylko sędzia przyjrzy się faktom.

2 lipca sędzia Raiza Cajigas Campbell z Sądu Pierwszej Instancji w San Juan w Portoryko wydała zakaz zbliżania wobec artysty, a władze odwiedziły miasto Dorado na północnym wybrzeżu wyspy.

Nie od razu wiadomo było, kto zażądał zakazu zbliżania. Valencia powiedział, że nie może podać dalszych szczegółów, ponieważ nakaz został złożony na mocy prawa Portoryko dotyczącego przemocy domowej.

Następnego dnia piosenkarz „Tiburones” udał się do mediów społecznościowych, aby zaprzeczyć zarzutom, mówiąc, że jest to „całkowicie fałszywe” i że stanie przed tym procesem „z odpowiedzialnością, która mnie charakteryzuje”. Dodał: „Doceniam niezliczone gesty solidarności i przyjmuję je całym sercem”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź