Ricky Martin stanie przed sądem za rzekomą przemoc domową


Po oskarżeniu o rzekomą przemoc domową i kazirodczy związek ze swoim siostrzeńcem, stanie przed sędzią


Proces przeciwko portorykańskiemu piosenkarzowi rozpocznie się w czwartek, 21 lipca w Portoryko, po tym, jak jego własny siostrzeniec oskarżył go o przemoc domową i zażądał środków zapobiegawczych, w tym zakazu zbliżania się do niego.

Do tej pory wiadomo, że Ricky nie pojedzie do swojego kraju pochodzenia na tę pierwszą rozprawę, więc pojawi się w sądzie w sposób wirtualny.

Według informacji ujawnionych przez serwis TMZ,  nie tylko będzie bronił swojego stanowiska, że ​​ przeciwko niemu są całkowicie fałszywe, ale także zamierza skonfrontować się ze swoim siostrzeńcem o zeznania, które składał władzom i w których zapewniał, że obaj utrzymują związek od ponad siedmiu miesięcy.

Według źródła bliskich piosenkarzowi, zarówno , jak i jego prawnicy chcą jasno powiedzieć, że nigdy nie był romantycznie ani seksualnie związany ze swoim siostrzeńcem, więc nie tylko będą rozmawiać bezpośrednio z sędzią prowadzącym sprawę, ale poprosi, aby część zeznań została odrzucona.

Brak zarzutów kazirodztwa w skardze

Na początku tego miesiąca wiadomość o zakazie zbliżania się do Ricky'ego Martina złożył jego siostrzeniec, po tym jak ujawniono, że dokument ten wskazywał, że rzekomo utrzymywał z nim kazirodczy związek przez długi czas.

Wykonawcy „Livin' la vida loca” grozi kara do 50 lat, jeśli zostanie udowodnione przestępstwo, o które jest oskarżony. Jednak ten sam amerykański portal poinformował, że jak dotąd w śledztwie nie ma takiego zarzutu, a Ricky napotyka tylko ograniczenia cywilne.

W ten sposób mówi się, że na jutrzejszej rozprawie sędzia zdecyduje, czy przedłużyć ten środek, czy go znieść, ponieważ będzie to zależało od zeznań i dowodów przedstawionych przez obie strony.

Warto wspomnieć, że zarówno prawni przedstawiciele Ricky'ego, jak i jego są przekonani, że władze będą orzekać na jego korzyść, ponieważ argumentowali, że młody człowiek cierpi na poważne zaburzenia psychiczne, które skłoniłyby go do sfabrykowania fałszywych oskarżeń.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź