rebelde fot. Netflix

’Rebelde’ ma premierę nowej piosenki!


Platforma Mexico poinformowała już, że drugi sezon  ukaże się 27 lipca


Fani nie mogą się doczekać dnia, w którym w końcu doczekają się premiery drugiego sezonu serialu Netflixa. Po tak długim oczekiwaniu podano już datę, a nawet przewidzieli kilka niespodzianek!

Platforma Mexico poinformowała w swoich sieciach społecznościowych, że drugi sezon Rebelde ukaże się 27 lipca. (jak już informowaliśmy)

„Rebelde” wraca do Netflix 27 lipca” – powiedzieli.Jakby tego było mało, już przygotowali niespodziankę dla fanów. To nowa „Siempre Rebeldes”, której towarzyszy wspaniały teledysk z kilkoma scenami z drugiego sezonu.Zgodnie z oczekiwaniami, obserwujący byli bardzo podekscytowani tymi informacjami. „OMG OMG OMG 🔥❤️”; „najlepsza wiadomość, jaką mogłem dziś otrzymać”; „ahhhh w końcu chcę zobaczyć, co się wydarzy”; „OMG, kocham to 😱😱 czekałem na to”; „Wow!! Co za dreszczyk!! ❤️🔥”, wspominali fani serialu.

Na początku 2022 roku miał premierę pierwszy sezon serialu, który stał się remake'iem  oryginalnego serialu i wielu obawiało się, że nie odniesie sukcesu tj jak remake meksykański.

Jednak chociaż Roberta, Mía, Lupita, Diego, Migue nie są już głównymi bohaterami, publiczność stała się bardzo entuzjastycznie nastawiona do historii, które teraz występują w nowej obsadzie.

ExRBD wsparli to nowe pokolenie, a Poncho Herrera udzielił im osobliwej rady: „Cały sukces na świecie! Rada dla was, dobrze sprawdzaj swoje kontrakty”, dał im znać, po tym, jak Dulce María opowiedziała o tym, jak niewiele zarobili przez to, co początkowo podpisali w swoich umowach.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź