Obsada 'Rebelde’ sezon 2 od Netflix: Kto występuje w serii?


Wszyscy uczniowie Way School wracają w zupełnie nowym sezonie popularnego serialu Rebelde /


Hiszpańskojęzyczny meksykański dramat dla nastolatków w reżyserii Santiago Limóna obraca się wokół międzynarodowej szkoły z internatem i pokolenia uczniów, którzy zapisują się do niej z marzeniem o dołączeniu do prestiżowego programu muzycznego i wygraniu Bitwy Zespołów, aby móc zostać gwiazdami.

jest kontynuacją meksykańskiej telenoweli z 2004 roku o tej samej nazwie, która z kolei jest rebootem argentyńskiej telenoweli Rebelde Way z 2002 roku autorstwa Crisa Moreny.


Rebelde  2 : , streszczenie i zespołu


Premiera drugiego sezonu Netflixa Rebelde odbędzie się w środę, 27 lipca. Oficjalny drugiego sezonu pojawił się na początku tego miesiąca i zawierał kilka soczystych momentów. Klip rozpoczął się od ogłoszenia nowego dyrektora muzycznego, którego plan polega na tym, aby studenci rywalizowali jako soliści.

W końcu jeden student będzie miał szansę nagrać EP-kę, która zapoczątkuje jego karierę. W filmie pojawiła się również nowa osoba, Okane, który został wysłany do szkoły jako uczeń wymagający reformy.

Oficjalne streszczenie serii brzmi: „Na podstawie meksykańskiej telenoweli z 2004 roku o tej samej nazwie, Rebelde opowiada podobną historię do swojego poprzednika. Tym razem nowe gwiazdy Andi, Esteban, MJ, Luka, Dixon i Jana to szóstka uczniów pierwszego roku Way School. Pochodzą z bardzo różnych środowisk społeczno-ekonomicznych i osobistych, z bardzo różnymi ideologiami na temat życia, ale w jakiś sposób łączą się, aby stworzyć piękną muzykę”.

Dalej kontynuuje: „Wkrótce rosnąca popularność ich zespołu sprawia, że ​​stają się celem La Logia (Loży), tajnego stowarzyszenia w szkole, którego celem jest zachowanie elitarnego statusu niektórych uczniów, do tego rywalizują w Bitwie zespołów. Pod koniec bitwy ich zespół Sin Nombres, teraz przemianowany na Rebelde, wygrywa, grając cover kultowej tytułowej piosenki.

Sprawdź także  Un cuento perfecto: trzecia adaptacja Elísabet Benavent pojawi się na Netflix

Autorami serii są llse Apellaniz, José Miguel Núñez, Talia Rothenberg i Pericles Sánchez.

Oto rzut oka na powracającą obsadę serialu .


Lizeth Selene jako Andi

Meksykańska , , muzyk i modelka Lizeth Selene jest najbardziej znana ze swojej pracy w pierwszym sezonie serialu Netflix , Bankrolled / Sfinansowani and Yellow. Powróci do swojej roli Andi w drugim sezonie serialu Netflix.Jerónimo Cantillo jako Dixon

Jeronimo Cantillo jest kolumbijskim aktorem i muzykiem najbardziej znanym z pracy w Los Morales, Amor de Carnaval, Anibal Velasquez, Tormenta de Amor and Libertad, a ostatnio Pasion de Gavilanes 2. Powróci jako Dixon w drugim sezonie Rebelde.Andrea Chaparro jako MJ

Meksykańska i modelka Andrea Chaparro jest najbardziej znana ze swojej pracy w pierwszym sezonie seriali Netflix , Dom kwiatów: (La casa de las flores: la película) i A través del mar. Powróci do swojej roli jako MJ w drugim sezonie serialu Netflix.Franco Masini jako Luk

Franco Masini to argentyński , muzyk, piosenkarz i producent, który jest najbardziej znany ze swojej pracy w El Clan i  Amar, después de amar / Miłość po miłości. Powróci jako Luk w drugim sezonie Rebelde.Inni powracający członkowie obsady serialu to Sergio Mayer Mori jako Esteban, Azul Guaita jako Jana, Puente jako Sebastián, Giovanna Grigio jako Emília i Estefanía Villarreal jako dyrektor Celina Ferrer. W tym sezonie dołączy również Joel Isaac Figueroa jako Okane, nowy uczeń Elite Way School.

Streamuj drugi  Rebelde na Netflix od środy, 27 lipca. Poprzedni sezon jest również dostępny do na platformie.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź