’Los Farad’: nowy hiszpański serial na Amazon Prime Video


zabiera nas na Costa del Sol w latach 80. w nowej serii . Odkryj prawdziwą historię, która inspiruje „


Na hiszpańskich obszarach przybrzeżnych jest coś atrakcyjnego, że narodowe i międzynarodowe serie przemierzają ich miasta w poszukiwaniu ciekawych historii, którymi można przyciągnąć publiczność. A ciekawostką jest to, że takie historie istnieją, bo już niektóre widzieliśmy. Poza granicami Hiszpanii poznaliśmy szaloną imprezę na Ibizie w White Lines i najbardziej skomplikowane sprawy policyjne w The Mallorca Files, ale serie narodowe również odkryły wspaniałe obszary geografii tego kraju. Odwiedziliśmy La Albufera w El Embarcadero, podróżowaliśmy do Torremolinos w 1977 roku w Brigada Costa del Sol, a ostatnio z filmem El sustituto dowiedzieliśmy się o intrygach rzekomego ukrywania nazistów w rejonie wypoczynkowym Denia.

 mógł zobaczyć urok tych wyjątkowych lokalizacji i, oprócz zainteresowania dobrą historią, znalazł idealne połączenie dla swojej nowej (i atrakcyjnej) hiszpańskiej serii, która ukaże się w przyszłym roku, 2023. To ,  stworzona przez i Alejandro Hernándeza, którzy dzielą się zadaniami reżyserii i scenariusza, aby przenieść prawdziwą sprawę z Marbelli w latach 80. do dynamicznego thrillera o handlu bronią.


Los Farad: streszczenie i obsada nowego hiszpańskiego serialu na

Wyprodukowane przez Mod Producciones i Espotlight Media 8 odcinków Los Farad oferuje nam podróż w czasie do lat 80. w Hiszpanii. Konkretnie w Marbelli spotykamy Oskara, chłopca, który marzy o założeniu siłowni i wkracza w fascynujący świat Costa del Sol, z jego jet setem, jego ekscentrycznościami i geopolityką. Oskar dostaje to wszystko dzięki Faradom, rodzinie, która oferuje mu przyszłość z najbardziej nieoczekiwanym zajęciem: handlem bronią.

W tej chwili do obsady serialu zostało potwierdzonych tylko dwóch artystów, ale wkrótce zostaną dodane kolejne nazwiska. W rolach głównych wystąpią  (Dom z papieru , Elite) i  (Patria, Loco por ella )

Los Farad: prawdziwe wydarzenia, na których opiera się

Kiedy seria jest reklamowana jako „oparta na prawdziwych wydarzeniach”, zawsze wzbudza szczególne zainteresowanie. Dlatego chcemy przejrzeć dokładnie, z czego składała się ta rzeczywistość, która zainspirowała Los FaradPytaniem wyjściowym jest opowiedzenie historii o gangu zajmującym się handlem bronią w Marbelli w latach 80. Ale to wydaje się tylko pretekstem do przejścia przez czas kontrastów, w których luksus i ostentacja bogatych obszarów, z twarzami znanymi przez kolorową prasę tamtych czasów współistniała z wysoce niebezpiecznymi spiskami kryminalnymi, jak odkryliśmy po latach. Wszystko to rozwinęło się w kontekście zimnej wojny, który generuje międzynarodowe intrygi polityczne, które również mają swoje miejsce w tej serii.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź