Toy Boy: wszystkie prace Jesúsa Mosquera przed sukcesem w Netflix


Wiele seriali przeszło przez ekran , jednym z nich jest Toy Boy. Spektakl, który odniósł wielki sukces i całkowicie przyspieszył karierę Jesúsa Mosquery


To nie pierwszy raz, kiedy który trafia do katalogu   odnosi większy sukces niż ten, co osiągnął w telewizji. Tak stało się z Toy Boy, hiszpańską produkcją, która otrzymała negatywne recenzje, ale szybko zyskała dużą popularność na platformie streamingowej.

Historia przedstawia nam Hugo Beltrána, chłopca, który pracuje jako striptizer i który po spędzeniu nocy pełnej imprezowania, budzi się na żaglówce obok spalonego ciała mężczyzny. To mąż Macareny Mediny, jego kochanki, kobiety bardzo dojrzałej i wpływowej.

Główna rola wpadła w ręce Jesúsa Mosquery, aktora, który dopiero zaczynał stawiać pierwsze kroki w artystycznym świecie. Wraz z nim wyróżniały się także postacie Cristiny Castaño  i  Maríi Pedraza. 


KARIERA JESÚSA MOSQUERY PRZED TOY BOY BYŁA ZUPEŁNIE INNA

To właśnie robił przed sukcesem Toy Boy

Zanim postawił się w sytuacji Hugo i dał życie striptizerowi, który skradł serca wielu kobiet w Toy Boy  miał zupełnie inny zawód.  wyróżniał się jako piłkarz.

Od najmłodszych lat rozwijał swoją karierę w tym sporcie. Trenował w młodzieżowej akademii w Maladze, gdzie miał okazję grać dla kilku drużyn z niższych kategorii, aż dotarł do Atlético Malagueño. Tam współpracował w drużynie ze znanymi piłkarzami, takimi jak Sergi Darder czy Samu Castillejo.

Zagrał także kilka meczów piłkarskich dla Athletic i Betis, ale później wrócił do rodzinnego miasta, nie wiedząc, że jego życie wkrótce się zmieni. W 2018 roku, kiedy skończył się jego kontrakt z Antequerą, mężczyzna dowiedział się o castingu Toy Boy.  

Prawda jest taka, że ​​nie miał doświadczenia w świecie interpretacji. Dlatego Jesús Mosquera wierzył, że nie dostanie głównej roli w historii. Ale z biegiem czasu pokonywał wszystkie próby, które musiał przejść i został wybrany do tej roli.

Sprawdź także  Czy wiesz który aktor z 'Przyjaciół' pojawia się w '30 monedas'? Nowym serialu Álex de la Iglesia

Dlatego miał tylko jedną pracę, zanim trafił do Netflix i stał się hitem. Był piłkarzem, który miał okazję pokazać swój talent w różnych zespołach i na różnych boiskach.

Jednak  SensaCine zapewnia również, że miał swój niewielki udział w Allí Abajo, czyli słynnej hiszpańskiej produkcji emitowanej od 2015 roku, która zafascynowała publiczność. Należy zauważyć, że nie ma informacji o postaci, którą grał. Dlatego jest to fakt niepotwierdzony.

Bez wątpienia Toy Boy zmienił życie głównego bohatera. Przeszedł z boiska do stania przed kamerą i zaskakiwania swoim występem. Do tego stopnia, że ​​jest teraz znany na całym świecie.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź