Tini, Anitta, Becky G…. i 'La loto’. Zapowiedź


Wybuchowa , która sprawi, że będziemy tańczyć tego lata!


, Becky G i spotykają się we współpracy, którą nazwały . Możemy teraz posłuchać zapowiedzi , którą nam dały, aby zorientować się, co usłyszymy za „zaledwie kilka dni”.

W filmie opublikowanym przez nie ujawnia dokładnej daty wydania singla: „ #LaLoto AAAAAAAAAAAAAHH🥵🥵🥵 TYLKO DNI @iambeckyg @, aby podzielić się z wami tą piosenką😍😍 ”. Ale pokazuje, jak bardzo jest chętna, by ujrzała światło i możemy razem z nią śpiewać.

W sieciach społecznościowych są już nazywane „królowymi ” i zamierzają stworzyć związek, który nie pozostanie niezauważony przez nikogo . W zapowiedzi widzimy siłę przeboju i to, że będą walczyć o to, by znaleźć się na liście letnich piosenek.

Najwyraźniej niektórzy fani zdobyli wideo przed wszystkimi i podzielili się nim z podekscytowaniem. Na tym nagraniu widać, jak Tini robi makijaż przed lustrem z dwiema osobami, za którymi nie widać twarzy, ale to już daje nam wskazówkę, że mogą to być i Anitta.

Po Triple T , który wciąż gra wszędzie i wciąż jest numerem 1 na argentyńskiej liście Spotify, Tini Stoessel daje nam nową piosenkę, która będzie kolejnym hitem. Dodatkowo musimy dodać dwójkę artystek, które są również dobrze znane w branży muzycznej.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź