Telecino przygotowuje się do 'Escándalo: relato de una obsesión’ z nową serią


Historia obsesji Alexandry Jiménez i Fernando Líndeza


to kolejny projekt Telecinco, a tytuł nie został wybrany przypadkowo. Chcą poruszyć sumienia, przełamać tabu i raz na zawsze zmienić punkt widzenia, który zawsze dominuje w opowieściach, w których zaborcza miłość staje się kamieniem węgielnym wszystkiego. Jest też tło wykraczające poza zachorowalność na to, co zabronione. Wystarczy rzucić okiem na streszczenie, aby wiedzieć, że nowa produkcja Alea Media ( Entrevías ) dla Mediaset Espana nie pozostawi nikogo obojętnym.


gra Inés, kobietę rozpaczliwie szukającą miłości / Manuel Fiestas

, opowiada historię Inés (), 42-letniej kobiety, która w trudnym momencie swojego życia rzuca się do morza, by zakończyć swoje życie. Jej wybawcą jest Hugo (), nastolatek, w którym zakochuje się dość obsesyjnie. Dążąc do tego, by nikt nie ingerował w ten zakazany związek, Inés da się ponieść swoim impulsom i nie zawaha się podjąć decyzji, które nieuchronnie wpłyną na otoczenie, pogrążając całe jej środowisko w spiralę poważnych wydarzeń.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie ma tu nic nowego. Jest więcej seriali i ów, których głównym tematem jest obsesja. Jednak Escándalo, z Alexandrą Jiménez i jako headlinerami, zmienia perspektywę. Robi się zabłocone, aby wywołać pożądany efekt, który jest niczym innym, jak tym, że widz jest czymś poruszony od środka: „Istnieje wiele historii opowiadanych z męskiej perspektywy. Burzliwe, a nawet kryminalne sprawy, które są bardziej wybaczane, jeśli zrobią je mężczyźni” – mówi Aurora Guerra, twórca i producent wykonawczy serialu. „Chciałam zbadać te tematy, które społeczeństwo tak denerwują, ale z punktu widzenia kobiet. Jesteśmy oceniane surowiej”.

Teraz głównym pytaniemjest to, co stanie się z widzem, jaka będzie jego reakcja. Escándalo: relato de una obsesión, wciąż kręci się w różnych lokalizacjach w Denia (Alicante), a do premiery jeszcze daleko. Kiedy jednak nadejdzie, postawi na stole debatę o tym, co jest poprawne, a co nie. Guerra zauważa, co następuje. „Oczywiście postać Inés nie jest postacią szaloną. Wszyscy mieliśmy miłość, która nam nie odpowiadała, ale nie można się od niej uwolnić”.

Sprawdź także  Świąteczne zdjęcia gwiazd

„Chciałbym, aby ludzie wczuli się w tę niezrównoważoną emocjonalnie kobietę, która próbuje płynąć przez życie. To cios w brzuch. Łatwo jest osądzić kobietę, która ucieka z młodym mężczyzną, ale potem się rozwija i zaczynamy rozumieć tak ekstremalny charakter” – wyjaśnia Aitor Gabilondo, szef Alea Media. „To będzie zależało w dużej mierze od widza, który ogląda , czy będzie wyglądał bardziej macho czy mniej macho, bardziej lub mniej uprzedzony. To, co próbujemy zrobić, to spieprzyć pomysły widza, a nie zgadzać się z nim”.

Escándalo: relato de una obsesión, z jednym sezonem składającym się z ośmiu odcinków, to Mediaset España, stworzona we współpracy z Alea Media i dystrybuowana przez Mediterráneo Mediaset España Group.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź