Tak wygląda obsada 'Mujer de nadie’ w porównaniu z oryginalną historią 'Amarte es mi pecado / Grzesznica’


to nowa wersja kultowej telenoweli


Producentka prowadzi nową adaptację melodramatu wydanego w 2004 roku.

Fabuła opowiada o prostej i naiwnej kobiecie z wielkimi romantycznymi złudzeniami, która mieszka w skromnym domu w towarzystwie ojca. Ze względu na swoją urodę kobiety jej zazdroszczą, a mężczyźni pożądają.

 zostało wyprodukowane przez i zasłużyła na kilka nagród, w tym za najlepszą oryginalną historię dekady w 2010 roku.

Obecna kontra oryginał

 

Grzeszcnicy główną bohaterką była , która wcieliła się w Leonorę Guzmán, kobietę z początku bardzo czułą i delikatną, ale różne sytuacje skłaniają ją do zmiany charakteru. W nowej wersji jest tą, która wciela się w postać, teraz jako Lucía. 


Marcus Ornellas – Sergio Sendel

Marcus Ornellas jest męskim bohaterem , której rolę w pierwotnej wersji w 2004 roku przyjął Sergio Sendel. Teraz imię tej postaci to Fernando Ortega, przystojny menedżer, samotny, uczciwy, lojalny i o uwodzicielskiej osobowości. 


Juana Arias – Alessandra Rosaldo  

Alessandra Rosaldo pojawiła się w 2004 roku jako Paulina Almazán, wielka antagonistka historii, a teraz przyszła kolej na Juanę Arias. 


Azela Robinson – Margarita Isabel 

Postać Alejandry Madrigal, która uniemożliwia życie córce swojej zmarłej siostry, pozostaje w adaptacji Giselle Gónzalez. W oryginalnej opowieści po mistrzowsku zagrała ją nieżyjąca już Margarita Isabel, a teraz w rolę wciela się Azela Robinson.


Maria Penella – Tiaré Scanda  

W oryginalnej wersji publiczność czuła nienawiść do ujmującej postaci Casildy, która głęboko gardzi bohaterką i uprzykrza jej życie. Jako pierwsza zinterpretowała ją Tiaré Scanda, a teraz odpowiedzialność spada na Maríę Penellę. 


Cynthia Klitbo – Sylvia Pasquel 

Cynthia Klitbo jest odpowiedzialna za wcielenie się w nową Isaurę, postać powołaną do życia przez pamiętną Sylvię Pasquel w 2004 roku. 

Sprawdź także  'Vencer el pasado': pierwsze zdjęcia trzeciej części udanej serii 'Vencer'

Arap Bethke – Alejandro Ibarra 

Mujer de nadie Arap Bethke gra Alfredo, który na początku opowieści jest partnerem Lucíi, postaci Livii Brito. W oryginalnej wersji, Grzesznicy, tę rolę zagrał Alejandro Ibarra i zdobył aplauz tysięcy widzów. 


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź