Star+: Kiedy premiera serialu „Santa Evita”, wyprodukowanego przez Salmę Hayek?


”, oparty na powieści argentyńskiego pisarza Tomása Eloya Martíneza, wyreżyserowany przez Rodrigo Garcíę i wyprodukowany przez Salmę Hayek, pojawi się na /


Tego samego dnia, w którym narodził się „mit” , czyli w dniu śmierci Evy Perón – 26 lipca 1952 – ale siedemdziesiąt lat później na platformie  odbędzie się premiera serialu opartego na powieści pt. ” (2022), argentyńskiego scenarzysty Tomása Eloya Martíneza. Wyreżyserowany został przez Rodrigo Garcíę i wyprodukowany przez Salmę Hayek i José Tameza. Przez siedem odcinków, będziemy śledzić historię zabalsamowanego ciała byłej pierwszej damy Argentyny.

Tak więc ten fikcyjny opowiada o tym, co wydarzyło się przed jej śmiercią, kiedy Eva Perón stała się potężną postacią polityczną (jako żona generała Perona), a później, kiedy jej wędrujące i niepogrzebane zwłoki wpływały na politykę kraju przez ponad dwie dekady. To opowieść o ciele bez grobu i legendzie, która zrodziła się wokół niego.

świetna produkcja

Pod tym względem obsadę serialu tworzą uznani światowi aktorzy i aktorki, na czele z Natalią Oreiro (Eva Perón), (pułkownik Moori Koenig) i Diego Velázquez (Mariano), ze szczególnym udziałem Francesca Orelli ( Doktor Pedro Ara) i Darío Grandinetti, jako samego Juana Domingo Perón.

Ponadto serial można będzie oglądać w całej Ameryce Łacińskiej, ponieważ siedem odcinków będzie dostępnych wyłącznie za pośrednictwem Star +, począwszy od 26 lipca. (trudno powiedzieć, czy ukaże sie na Star+ w w Polsce) W rzeczywistości wyróżnia się wysoka wartość i wspaniały pokaz produkcji, ponieważ „Santa Evita” została nagrana w ponad 40 lokalizacjach w Buenos Aires w Argentynie i wzięło w niej udział 120 ów i aktorek oraz 1300 statystów, podczas gdy oznaczało to żmudny proces rekonstrukcji epoki, prowadzony przez lokalne zespoły fotograficzne, artystyczne i kostiumowe, a wszystko prowadzone przez uznanych twórczych profesjonalistów z regionu. Wśród innych ciekawych szczegółów sesji wyróżnia się obecność na scenie ponad 80 zabytkowych pojazdów w akcji, a także 150 ubrań zaprojektowanych wyłącznie na potrzeby produkcji.

Sprawdź także  Michelle Renaud trafia do szpitala podczas nagrywania “La herencia”


Wreszcie, wyprodukowany i współprodukowany został przez firmę Non Stop. Producentem wykonawczym jest Ventanarosy (firma Salmy Hayek), scenariusz napisali Marcela Guerty i Pamela Rementería, a reżyserem jest Rodrigo García, który jest również producentem. wykonawczym, a także argentyński filmowiec, , reżyser teatralny i scenarzysta Alejandro Maci, odpowiedzialny za produkcję artystyczną.

„Santa Evita” (2022)

  • Transmisja: Star+
  • Firma produkcyjna: Ventanarosa/Non Stop
  • Reżyseria: Rodrigo Garcia
  • Scenariusz: Marcela Guerty/ Pamela Rementería
  • Producenci:  i Jose Tamez
  • :  / / Diego Velázquez / Francesc Orella / Darío Grandinetti
  • Premiera: 26 lipca 2022
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź