’Siempre fui yo’: Karol Sevilla szuka odpowiedzi w nowej serii


Meksykańska i Pipe Bueno pojawiają się na platformie w tym kolumbijskim serialu, który łączy napięcie i dramat z odrobiną humoru i romansu


Dramat i suspens trafiają do  + z kolumbijskim serialem „” (2022), z udziałem Karol Sewilli i Pipe Bueno (w tej chwili chyba nie jest dostępna w Polsce). Produkcja — pod dyrekcją Felipe Cano — składa się z dziesięciu odcinków i zawiera oryginalne piosenki w wykonaniu ów i wyprodukowana została przez Cali & El Dandee, Mauricio Rengifo i Andrés Torres. Premiera tego projektu dziś, w środę 15 czerwca.

W tym serialu „Lupe” (jest młodą Meksykanką, której życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy dowiaduje się o śmierci swojego ojca, „El Faraona” — największej gwiazdy muzyki kolumbijskiej — i postanawia wyjechać do Kolumbii, aby uczestniczyć w jego pogrzebie. Tam śmierć ojca wydaje jej się podejrzana i postanawia zapisać się do konkursu muzycznego, aby zbadać sprawę, z pomocą „Noah” (Pipe Bueno), młodego byłego asystenta jej ojca.

Opinia publiczna i zagadka

W jednym z wywiadów  mówi, że ten projekt oznacza „mój powrót do rodziny Disneya po tym, jak moją ostatnią postacią była Luna w „Soy Luna”. Teraz wracam z postacią, która wyprowadziła mnie z mojej strefy komfortu, ponieważ jest zupełnie inna. „Luna jest cała różowa i kolorowa, a 'Lupe’ jest szara, wręcz zupełnie inna i dla mnie, jako aktorki, było to ogromne wyzwanie. Pierwszy raz doświadczyłam tremy, rzeczy, które bardzo mnie zmieniły, ale mogę powiedzieć, że dzięki 'Lupe’ nauczyłam się bardzo dużo”.

W tym kontekście młoda zapewnia, że ​​„ten projekt jest prawdziwy dla platformy . W ten sposób podejmuje próbę zmierzenia się z rzeczami z prawdziwego świata, takimi jak śmierć, która po raz pierwszy jest poruszana jako główny temat. Znajdziemy też broń, parę gejów. Myślę, że przesłanie jest jasne, musimy kochać się nawzajem takimi, jakimi jesteśmy, a każda postać ma swój konflikt i historię. Ten projekt to dla mnie „przed i po” i myślę, że to zostanie zauważone”.

Sprawdź także  5 faktów, o których powinieneś wiedzieć o 'Mujer de nadie'

Dzięki udanemu połączeniu dramatyzmu i momentów humoru, historia tego serialu dała Karol, która „uwielbia rozśmieszać ludzi”, okazję „przestać być sobą, bo „Lupe” nie używa zwrotów, których ja bym użyła, nie ma też takiego poczucia humoru. W tej historii nie tylko rozwikłają zagadkę, ale mają także część miłosną i muzyczną oraz humor między kochającymi się i walczącymi ze sobą „Lupe” i „Noah”. Publiczność jest częścią tej historii i będzie mogła znaleźć wszystko. Dostarczamy puzzle, a publiczność będzie musiała umieścić kawałki na swoim miejscu”.

Nowa  

  • Kierunek: Felipe Cano
  • : Karol Sevilla, Pipe Bueno, Christian Tappan, José Julián Gaviria, Simón Savi, Antonio Sanint, Adriana Romero, Juliana Velásquez, Dubán Prado, Alejandro Gutiérrez, Katherine Escobar, Eliana Raventós, Marisol Correa, Felipe Botero.
  • Premiera: środa, 15 czerwca 2022
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź